Robert Liparulo

Robert Liparulo

Yazar
8.2/10
82 Kişi
·
176
Okunma
·
6
Beğeni
·
1.208
Gösterim
Adı:
Robert Liparulo
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
West Point, Ny, Amerika Birleşik Devletleri
304 syf.
·1 günde·2/10
Terk edilmiş,eski ve ürkütücü eve yerleşen bir aile ve evin sırlarını anlatan bir kitap.Kitabın ilk sayfasında ilk iki kitabı okumadan buna başlamayın diye uyarıyı gördüm ve yine bir seriye ortadan başlamış oldum.
304 syf.
Serinin 3. Kitabı ve heyecan gerçekten fazla ben öyle hissediyorum. Şans eseri tanıştığım bir seri oldu ve her kitabın sonunda bi sonraki kitap için fazlasıyla merak hissediyorsunuz. Şuan elimde 4.kitap olsa bekletmeden okuyabilirdim. Fantastik okumaktan hoşlananlar için basit bir dili olan hoş bir kitap. Umarım serinin devamında bu çizgi bozulmaz ve severek bitiririm kitabı.
296 syf.
·8/10
12-13 yaş grubu için okuma alışkanlığı kazandırabilecek bir seri. hikayenin devamı için tüm kitapları okuma isteği bastırılamıyor..
296 syf.
·9/10
Hayalevi Kralları serisi.. Bu kitabı seri olduğunu bilmeden aldım ve hemen bitiriverdim. Çok akıcı, heyecanlı, oldukça ilginç bir eserdi. Kitap öyle bir yerde bitiyordu ki devamı olan kitabı hemen almak istedim ama bulmak öyle kolay olmadı. Şuan tamamladım seriyi ve okunmayı bekliyor.
King ailesiyle tanışmalısınız, onların bu heyecan dolu hayatına bir adım atmalısınız.
Keyifli okumalar. :)
296 syf.
·7/10
İsmine kanarak almış bulundum, fakat beklediğim gibi çıkmadı. Kötü ya da iyi anlamda söylemiyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim, 15 yaş ve üzerine pek zevk verecek bir kitap olduğunu düşünmüyorum. Çünkü çok çocuksu bir kitap. Yani böyle uçmalı ışınlanmalı şeyler var. Elbette bu tür şeyleri sevenler okuyabilir ama bana aşırı çocuksu geldiği için sevmedim bu kısmını. İçerisinde tarih barındırması hoş bir şey. Olaylar akıcı ilerliyor, anlatımı da sade olduğu için anlaması kolay. Zaten hemen biten bir kitap olduğu için çerezlik okunabilir ama okumanızı önermem. Neden önermem şundan dolayı, bu kitap aslında hayalevi kralları serisinin birinci kitabı. Yani bir seri ve toplam 6 kitaptan oluşuyor. Fakat bu serinin tüm kitapları olmasına rağmen sadece dördüncü kitabının basımı durmuş. Hiçbir şekilde yok yani bulunmuyor. Elbette nadir kitaptan ikinci el bir kitaba orijinal fiyatının iki üç katını vermek sizin için problem değilse nadir kitaptan alabilirsiniz. Ama almayacaksanız sizi zor duruma sokar çünkü bir saflık yapıp 4. Kitap hariç tüm seriyi aldım ve 4. Kitap olmadığı için son iki kitabı okuyamadım öylece elimde kaldı. Şanssızlıktır ki üçüncü kitap da çok heyecanlı bir yerde bitiyor. Ve bütün olayın 4te çözüleceğini düşünüyorum. İsteyenler alıp okuyabilir ama ben değeceğini düşünmüyorum açıkçası.

Yazarın biyografisi

Adı:
Robert Liparulo
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
West Point, Ny, Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 176 okur okudu.
  • 109 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.