Robert Liparulo

Robert Liparulo

8.2/10
74 Kişi
·
145
Okunma
·
6
Beğeni
·
1.148
Gösterim
Adı:
Robert Liparulo
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
West Point, Ny, Amerika Birleşik Devletleri
Terk edilmiş,eski ve ürkütücü eve yerleşen bir aile ve evin sırlarını anlatan bir kitap.Kitabın ilk sayfasında ilk iki kitabı okumadan buna başlamayın diye uyarıyı gördüm ve yine bir seriye ortadan başlamış oldum.
Serinin 3. Kitabı ve heyecan gerçekten fazla ben öyle hissediyorum. Şans eseri tanıştığım bir seri oldu ve her kitabın sonunda bi sonraki kitap için fazlasıyla merak hissediyorsunuz. Şuan elimde 4.kitap olsa bekletmeden okuyabilirdim. Fantastik okumaktan hoşlananlar için basit bir dili olan hoş bir kitap. Umarım serinin devamında bu çizgi bozulmaz ve severek bitiririm kitabı.
Hayalevi Kralları serisi.. Bu kitabı seri olduğunu bilmeden aldım ve hemen bitiriverdim. Çok akıcı, heyecanlı, oldukça ilginç bir eserdi. Kitap öyle bir yerde bitiyordu ki devamı olan kitabı hemen almak istedim ama bulmak öyle kolay olmadı. Şuan tamamladım seriyi ve okunmayı bekliyor.
King ailesiyle tanışmalısınız, onların bu heyecan dolu hayatına bir adım atmalısınız.
Keyifli okumalar. :)
12-13 yaş grubu için okuma alışkanlığı kazandırabilecek bir seri. hikayenin devamı için tüm kitapları okuma isteği bastırılamıyor..

Yazarın biyografisi

Adı:
Robert Liparulo
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
West Point, Ny, Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 145 okur okudu.
  • 94 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.