Gizemli Kapının Muhafızları Hayalevi Kralları Serisi 3. Kitap

8,5/10  (10 Oy) · 
22 okunma  · 
8 beğeni  · 
470 gösterim
Bu ev konuşuyor, nefes alıyor...

Ve yeni insanlara, ürkütücü olaylara aç...

King ailesi kısa bir süre önce yerleştikleri terk edilmiş, eski ve tüyler ürpertici evlerinde bir ömre yetecek kadar korkunç olaylar yaşamıştır. Evin sahip olduğu sır, her geçen gün daha da karmaşık bir hal alır çünkü içinde farklı dünyalara açılan kapılar vardır; tek bir yanlış adımla bilinmeyen diyarlara ve zamanlara açılan, geçmişi sonsuza kadar değiştirebilecek kapılar...

Ansızın ortaya çıkan ve büyük-büyük-amcaları olduğunu iddia eden yaşlı bir adam, bu kapılar, kapıların açıldığı geçitler ve zamanda yolculuk hakkında bilinmeyen şeyler anlatır. King ailesi bu bilgiler doğrultusunda kayıp annelerini kurtarmaya çalışırken kendilerini yepyeni maceralar, tuhaf ve bir o kadar da ürkütücü olayların içinde bulurlar.

Heyecan yüklü olaylardan oluşan 6 kitaplık "Hayalevi Kralları" serisinin üçüncü kitabı Gizemli Kapının Muhafızları ile macera kaldığı yerden devam ediyor.

"Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu seri, heyecan dolu yeni kitabı Gizemli Kapının Muhafızları ile devam ediyor..."
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2013
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786053480761
 • Orijinal Adı:
  Gatekeepers
 • Çeviri:
  Taner Tanrıöver
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:

Serinin 3. Kitabı ve heyecan gerçekten fazla ben öyle hissediyorum. Şans eseri tanıştığım bir seri oldu ve her kitabın sonunda bi sonraki kitap için fazlasıyla merak hissediyorsunuz. Şuan elimde 4.kitap olsa bekletmeden okuyabilirdim. Fantastik okumaktan hoşlananlar için basit bir dili olan hoş bir kitap. Umarım serinin devamında bu çizgi bozulmaz ve severek bitiririm kitabı.