Sara James

Sara James

Yazar
5.9/10
65 Kişi
·
206
Okunma
·
2
Beğeni
·
668
Gösterim
Adı:
Sara James
Unvan:
Roman yazarı,yorumcu
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
240 syf.
·6 günde·9/10
Bu ara aldığım kararlar pek sağlıklı değil, bunu anladım bu kitabı bitirdiğimde. Kitabın başında Haley üniversite sınavına hazırlanıyordu. Kitap tiyatroda son buldu. Zevkliydi okumak. Farklı bir deneyim oldu benim için. Serinin diğer kitaplarını sağlıklı düşündüğüm zaman okumayı düşünüyorum. Keyifli okumalar dilerim.
296 syf.
·1 günde·7/10
Bir önceki kitabıyla aynı duygu ve düşüncelerim. Sadece bunda karakterleri daha baskın bir şekilde siz yönetiyorsunuz..daha çok lise çağına uygun konusu var.güzel bir kitaptı yine de:))))
240 syf.
·2 günde·3/10
Şahane hatalar serisinin ilk kitapları kadar güzel değildi. Seçimlerle diğer sayfalara giderken gidilen sayfadaki olayla önceki sayfa arasında bağ kurmakta çoğu zaman zorlandım. Her şey bir anda ve gerekli açıklama tam olarak yapılmadan işlenmiş. Benim için tamamen hayal kırıklığı. Tavsiye etmem.
240 syf.
·2 günde·5/10
Bu tarz kitaplar çok hoşuma gidiyor. Kendiniz adımları seçerek devam ediyorsunuz.
Fakat bu kitabı pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim.
Beklentiyi yüksek tutmadan okunursa fazla hayal kırıklığına uğramazsınız.
240 syf.
·6/10
Kendi seçimlerimi kendim yapıyor olmam ve bu tarzda okuduğum tek kitap bu olduğu için okuyorken beni mutlu etti. Bunun gazıyla Şahane Hatalar’ın birkaç kitabını daha aldım. Ama genel olarak Şahane Hatalar serisinde çok fazla isim var ve bu kitabı okumaya çalışırken, karakterlerin de kim olduğunu kavramaya çalışıyorsunuz ve bu kitabın tüm heyecanını kaçırıyor. Elinizin altında varsa okuyabilirsiniz, ama yoksa illa satın almak istiyorsanız herhangi bir Şahane Hatalar’ı kesinlikle Sınav’ı alın. Çünkü aralarında en iyisi buydu.
256 syf.
·4/10
Ilk kitabini okumasaydim eminim puanim daha yüksek olurdu. Olaylarin gidisati tamamen sana bagli bir kitap. Farkli bir tasarim olmuş açıkçası. Eglenmek icin okunabilecek bir kitap fakat bu seferki içeriği pek de begendigimi söyleyemem.
256 syf.
Kitap diğer serileri gibi kitap yönetimi senin elinde , çok zevkli gayet marjinal bir kitap herkoyun kendi bacagından asılıyor :) amaaa hikayeyi 1 kez okuyup tamamladıkdan sonra tekrar okumak istemiyor insan oyüzfen kitap temin etmenize gerek yok bence :) elinize geçince seçimlerinizin sonucunu görseniz yeterli :)
240 syf.
·6/10
Serinin ilk kitabı kadar heyecan verici olmasa da kitap farklı bir sistemde ilerliyor. Birden kendinizi lise yıllarında buluyorsunuz acaba o yıllarda ben olsam ne yapardım diye düşünüyorsunuz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sara James
Unvan:
Roman yazarı,yorumcu

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 206 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 114 okur okuyacak.
  • 6 okur yarım bıraktı.