Sue Ann Jaffarian

Sue Ann Jaffarian

Yazar
6.6/10
16 Kişi
·
63
Okunma
·
0
Beğeni
·
830
Gösterim
Adı:
Sue Ann Jaffarian
Unvan:
Yazar
Doğum:
1952
"Aile baskısı ne kadar büyükse, gençler özgürlüğü tadar tatmaz o denli sapıtıyorlar."
Çok muhteşem bir kitap bence bir solukta okuduğum bir kitaptır. Okumanızı öneririm. Kitabın okumaya başlayınca elimden hiç bırakamadım. Okumaya yeni başlayanlar için bence çok iyi bir giriş olur hiç sıkıcı değildir.
Bu vampir konularını hiç sevmezdim.. Fakat bu kitabın konusu oldukça ilgimi çekti. Herkesin beğenebileceği tarzda olduğunu düşünmüyorum. Zaten konu "vampir", yani çokta gerçekçi şeyler beklememek gerek... Kitap normal insan Madison ile vampirler arasında genişliyor. Betimlemeleri de fena bulmadım. Fantastik türü sevenler okuyabilir..
Bu kitabı bir solukta bitiremedim çünkü bu kitapla birlikte başka birkaç kitap daha okudum.Ama her fırsatta bunu daha çok okumak istedim.Akıcı buldum.Özellikle de wampir olma olayları falan doğrusu hoşuma gitmedi değil.Hatta bir keresinde elimde kan çizgisinin olup olmadığını merak ettim:)Ama bence mantıklı bir şey yani vampirlerin olması..Belki bazı okuyucular benimle aynı düşünmez ve hatta beni bu görüşümden dolayı eleştirebilirler.Ben bunu Düş Dünyasına bağlıyorum.Fakat kitapta dikkatimi çeken birçok yazım hatası oldu,onlar olmasaydı daha güzel olurdu tabiki.Bu da yine söylüyorum kitabın akıcılığını engellemez.Son olarak "Yazarlar çiçektir"deyip bitiyorum:).
Vampirlerle normal insanların birarada yaşamasından bahsetmiş.Ben ömrümde böyle saçma kitap az okumuşumdur .Okuyamadım bile.Newyork Times Bestseller demişler ama kitabın basımevine saygımdan puanım 5 ; konusu beni sarmadığı gibi belki düzelir umuduyla okudukça saçmaladı...

Yazarın biyografisi

Adı:
Sue Ann Jaffarian
Unvan:
Yazar
Doğum:
1952

Yazar istatistikleri

  • 63 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.