Vaddey Ratner

Vaddey Ratner

Yazar
5.8/10
6 Kişi
·
19
Okunma
·
0
Beğeni
·
715
Gösterim
Şiir böyle, derdi babam. Nefes alır gibi sana gelebilir,gözünü açıp kapayana dek yeniden yok olabilir ve sahip olacağın tek şey budur.
Kendimi kıkırdamamak için zor tuttum. Büyükanne Kraliçe ile konuşmak, bir tünelde konuşmak gibiydi.Ne söylerseniz söyleyin,duyabildiğiniz tek şey kendi sözlerinizin yankılarıydı.
Düşününce tüm bu zaman boyunca birbirimize çok yakın yaşamıştık.Mesafe değil korku bizi ayırmıştı, durmadan birbirimizi aramamıza yol açmıştı.
"Seni takip edeceğim ve nerede olursan ol,beni bulmak için yapman gereken tek şey gökyüzüne bakmak olacak."
Sütannem geceleri gökyüzünün bile bir hikaye anlattığını söylemişti.Yanıp sönen bir yıldız bir çocuğun doğduğu anlamına gelirdi ve kayan bir yıldız birinin öldüğü ve ruhunun diğer dünyaya gittiği anlamına gelirdi.
"Kaybolmak ölümden daha kötüdür.Hiçbir iz olmadan aniden ortadan kaybolursanız,hiç yaşamamış gibi olursunuz."
502 syf.
·Puan vermedi
yedi yaşında çocuk felci geçirmiş bir çocuğun ailece yaşadıkları yaşama mücadelesi çocuğun gözlemleri ve masalsı anlatımıyla okumaya değer bir kitap
502 syf.
·4/10
kitabın dili ve anlatımı bana çok ağır ve sıkıcı geldi. Okuyucuyu en çok sıkanda bilinmeyen kelimelerin çok sık kullanılması olmuş.Yerel dile çok ağırlık verilmiş olması kitaba konsantre olmayı zorlaştırıyor....

Yazarın biyografisi

Adı:
Vaddey Ratner
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 19 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.