Andrew Morton

Andrew Morton

Yazar
7.0/10
2 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
286
Gösterim
Adı:
Andrew Morton
Tam adı:
Andrew David Morton
Unvan:
Yazar
Doğum:
Dewsbury, Birleşik Krallık, 1953
Spielberg şöyle düşünmeye başlamıştı: "Ben bunu çözdüm. Analiz edilemeyen emsalsiz çok lezzetli, izah edilmeyen bir sihri var. Her bakımdan tam bir sinema yıldızı."
384 syf.
·4 günde·Puan vermedi
Babasından hak etmediği bir darbe almaya hazırlanan kararsız bir çocuk, kararlılık ve kontrol arayışında olan bir yetişkin. Artık kendisi bir baba olan aktör gerçekten de aile yaşantısını çok sever ancak sevdiklerine bir inancın propagandasını yapar. Bir anda aşık olan bir romantiktir ancak geriye bakmadan çekip gidebilir. Kendinden emin, amacını bilen ancak yalnız kalmaktan nefret eden bir adamdır. Çeyrek asra yayılmış bir kariyer boyunca pilot, doktor, gizli ajan, savaşçı, vampir ve savaş kahramanı rollerini oynayabilmiştir.
Belki de oynadığı en karmaşık karakter Tom Cruise'un kendisidir.
384 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
bu bir itiraftır :) 8 yaşımdan beri tom cruise un filmlerini izler, attığı her adımı takip ederim :) bilmediğim ne yazmışlar acaba diye merak edip aldım biyografisini, tabi haliyle eksikler var. kendisinin izin vermediği, bilinmesini istemediği şeyler asla yazılmaz (evlilik-boşanma detayları, tarikat ilişkileri vs) bu kitapta da biraz yüzeysel olarak anlatılmış. ama her şekilde adamı seviyorum, o ayrı :))

Yazarın biyografisi

Adı:
Andrew Morton
Tam adı:
Andrew David Morton
Unvan:
Yazar
Doğum:
Dewsbury, Birleşik Krallık, 1953

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.