Anna Jarzab

Anna Jarzab

Yazar
7.8/10
13 Kişi
·
18
Okunma
·
1
Beğeni
·
336
Gösterim
Kitap paralel evrenler arasında geçen bir olay kurgusu içeriyor. Paralel evrende kayıp bir prensesin yerine Dünya'daki eşi konulmaya çalışılıyor. İçine aşk temasının da katıldığı hafif sürükleyici bir bilimkurgu kitabı.
1.kitabı bitirdikten sonra şahsen 2.kitabı da okuma isteği duydum. Eser daha iyi yazılabilir miydi? Bence yazılabilirdi. Ama yine de boş zamanınız varsa iyi bir zaman geçirmek için okunabilecek bir kitap.
5 yıldız bana göre az bile.
kesinlikle ikinci kitapta olabilecek her şeye sahip bir kitaptı.
ama 3. kitabın yayınlanmayacağını bilerek okumak..
her sayfada kahretti beni.
o kadar kötü serilerin bile devamı geliyorsa bu kitabın her türlü 3. kitabının da çıkması gerekirdi.
dilerim yazar online platformda kitabı paylaşır.
çünkü sonunu nasıl bağlayacak deli gibi merak ediyorum.
Bence oluşturduğu dünya-lar çok başarılıydı.
Özellikle deli gibi merak ettiğim Taiga dünyasına kavuşamayacağım. :(
neyse umudumuzu kaybetmeyelim.
belki.. belki 3. kitap basılır.
Bu yaz aylarında okuduğum bir kitap olur kendisi.
Bilim kurgu romanları olarak çoklu evrenlerde geçen bir kaç tane daha kitap okuduğum olmuştu ama konu anlatım ve içerik bakımından çok daha güzel geldi bana göre. Daha önce buna benzer kitap okuduğumda başlarda çok güzeldi ama kitaba devam ettiğimde aşırı derecede bilimselleşti ve artık kitapta ne olduğunu anlayamadığım olaylar olmaya başladı. Bundan dolayı başta birazcık önyargılı durmuştum. Ama kitapçıda başka kitap bulamadığım için kitabı öyle de böyle de aldım. Birazcık da kitaba şans vermek istedim. Kitabı okuduğum anda genellikle bilim-kurgu'larda aktif olan kesinlik , birazcık bilinmezlik ve imkansızı yapma gibi konuların bunda da aynı şekilde var olduğunu fark ettim. Bana kalırsa bu kitabı kötü etkilememiş konunun devam etmesini sağlamış. Genellikle bilim-kurgu kitaplarında yoğun olarak kesinlik vardır.bazılarında ise bunun yanında birazcık bilinmezlik ve gizem vardır. Ve bu konuyu daha çekici ve gizemli kılmış kitaba devam etmemin bir nedeni de oydu.çoklu evren Konu bakımından ilk kez ele alınan birşey olmasada yine de bu konunun içerisindeki değisik senaryolardan birisi olmuş.bana kalırsa son zamanda çıkan iddialı kitaplardan birisi . İsmi çok fazla bilinmiyor(kesin olarak bilmiyorum) ama bana kalırsa o çok okunan ve birbirinin aynısı kitaplardan daha iyi .çünkü şu son dönemde okuduğum kitapların hepsi neredeyse birbirinin aynısı gibi. Ama birçok açıdan güzel bir kitap. Biraz sürükleyici. Sahsen ikinci kitabıni da en yakın zamanda okumayı planlıyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Anna Jarzab
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 18 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.