1000Kitap Logosu
Brian K. Vaughan
Brian K. Vaughan
Brian K. Vaughan

Brian K. Vaughan

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.6
528 Kişi
1.208
Okunma
16
Beğeni
1.505
Gösterim
Unvan
Amerikalı Çizgi Roman Yazarı, Oyun Yazarı ve Senarist
Doğum
Cleveland, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri, 1976
Yaşamı
Eğitim: New York Üniversitesi Filmler ve TV şovları: Kubbenin Altında Ebeveynleri: Geoffrey Vaughan, Catherine Vaughan Ödüller: Hugo En İyi Grafik Hikaye Ödülü Adaylıklar: GLAAD Medya En İyi Çizgi Roman Ödülü, Diğer
Merwee
Saga Cilt: 4'i inceledi.
144 syf.
Hazel ve ailesinin yeni mekânı uzak bir gezegen olan Gardenia, buraya Alana oyunculuk yapabilsin diye geldiler ama işler pek yolunda gitmiyor. Düşmanlardan kaçmanın üstüne bir de para kazanma derdi eklenince Alana ve Marko'nun sevgisi belki de ilk kez sınanacak, her ikisi de pişman olacakları şeyler yapacaklar. Robot 4'ün hayatında da hiç bir şey yolunda gitmiyor. Çok geç olmadan ailesine sahip çıkmak zorunda. Will ise hala hastanede. Gwen ve Sophie ona yardım etmenin yollarını arıyorlar. Yine heyecanın zirvede olduğu bir bölümdü. Çok eğlenerek ve keyif alarak okuyorum. Sıradaki bölümleri de merakla okumayı bekliyorum.
Saga Cilt: 4
8.9/10
· 68 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
BKM KİTAP
Sponsorlu
HAFTALIK KİTAP SEÇİMLERİ
Bu hafta sizin için seçtiğimiz kitaplar :) - Mitlerin Özellikleri - Mircea Eliade - Ardıç Ağacının Altında - Selçuk Altun - Kara Kitap - Orhan Pamuk - Fikrimin İnce Gülü - Adalet Ağaoğlu - Yıldız Gezgini - Jack London bkmkitap.com/kitap/cok-satan-kit...
3
798
Merwee
Saga Cilt: 3'i inceledi.
144 syf.
Macera hız kesmeden devam ediyor. Muhteşem resimleri, her bölümde değişen yan karakterleri kesinlikle çok ama çok güzel. Midwives lar çok korkutucuydu, Lying Cat ve The Stalk her zamanki gibi yine favorim oldu. Reading Slumptan kurtaracak çok eğlenceli bir okuma deneyimi.. Kahramanlarını arayan acemi ebeveynlerimiz Quietus gezegenindeki kozmik fenere doğru yola çıkarken onları takip eden bir çok kişi de hedeflerine nihayet yaklaşıyor. Gwendolyn ve Marko nihayet yüzleşiyor. Will ve ekibi geçmişin hayaletleriyle uğraşıp başlarına ciddi dertler açarken, Robot 4 kendisiyle çelişen beynini toparlamak zorunda. Bilge yazarımız grubu düşmanlarından korumayı başarabilecek mi? Hazel günden güne büyürken düşmanları onlara yetişebilecek mi? Okuyup öğrenebilirsiniz bu zevkli mangayı. Keyifli okumalar dilerim.
Saga Cilt: 3
8.9/10
· 89 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Merwee
Saga Cilt: 2'i inceledi.
144 syf.
Manga tüm heyecanı ve macerasıyla dolu dizgin devam ediyor. Hazel, anne babasıyla düşmanlarından kaçarken, küçük bir uzay aracında evrenin sonsuzluğunda büyükannesi ve büyükbabasıyla karşılaşıyor. Yeni karakterler de çok etkileyiciydi. Gwendolyn tam hayalimdeki gibiydi. Hikaye çok güzel, okuması kolay ve çok keyifli. Zaman zaman güldürmeyi ve hüzünlendirmeyi başarıyor, sizi hayal gücüyle dolu bir evrene sürüklüyor. İyiki tanışmışım saga serisiyle diyorum.
Saga Cilt: 2
9.2/10
· 128 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2