Bülent Levi

Bülent Levi

Çevirmen
7.5/10
15 Kişi
·
54
Okunma
·
0
Beğeni
·
26
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
368 syf.
·1/10
Kitabı gerçektende hiç beğenmedim ve hiçde akıcı değil kitap, zaten 300 küsür sayfa ve 250 ye kadar okudum ve kitap bir arpa boyu yol almadı ilk 5 sayfada neyse 250 dede aynıydı Navarro'nun yerinde olsan(benim olmam zaten biraz abes kaçar)aklıma bu konu geldiği zaman en basit örnek olarak Dan BROWN'a giderdim ve bu kitabı ben yazamam siz yazın derdim hem kurguyada yazık etmezdi sadece kurgu için okunalacak kitapta değil çünkü Hz. İsa'dan Tanrı'nın oğlu diye bahsediyor buda dinimizce yanlış terimdir ve bende bundan rahatsız oldum yani anlarsınız ki hiç ama hiç beğenmedim.

Not: 2005 senesinde farklı bir sitede yazdığım ve gençliğimin verdiği coşkudan artık ne kadar da basit ve dayak atılası sözde bir inceleme yazdığımı fark ettim. Yazım hatalarını bilerek düzeltmedim ki baktıkça o günlerdeki yazımımı tekrar tekrar görebileyim diye.
368 syf.
·Beğendi·9/10
Dan brawn tarzi sevenlerin begenecegi bir kitap hz isanin kefenini konu ediniyor. Uslubu ve kurhgusuyla bir cirpida okunacak kitaplardan
532 syf.
·Beğendi·8/10
Fidelin yaşamına tanıklık eden , röportaj şeklinde bir otobiyografi kitabı..bildiğim kadarıyla fidel ile yapılmış en uzun süreli röportaj..fidelin gibi büyük bir devrimcinin yaşamının yanısıra düşünceleri hayata bakış açısı sosyalizmin ve küba nın geleceği üzerine çok ilginç analizlerin yeraldığı önemli bir eser..kübaya sosyalizme fidele ve diğer toplumsal sorunlara yine fidelin gözünden bir bakış..okunması keyifli bir kitap..

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 54 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.