Çağrı Taner

Çağrı Taner

Yazar
6.3/10
338 Kişi
·
1.045
Okunma
·
144
Beğeni
·
12bin
Gösterim
Adı:
Çağrı Taner
Unvan:
Yazar
BEN BUYUM
Bu cümleyi eminim hepiniz
Duymuşsunuzdur. Kendini düzeltip hatalarını kabul etmek yerine "Ben Buyum"deyip kolaya kaçanlar, YALLAH ozaman geldiğiniz yere!

Sen busun ve bu halin
Bana uymuyor,
Hadi başka kapıya..
Beyler kabul edelim, biz kızlar kadar güzel sevemiyoruz. Birçoğumuzun gözü dışarıda oluyor hatta, ama onlar kolayca sadık kalıyor ilişkiye. Kızlara bir değer veriyorsak on katı değer olarak geri dönüyor bize. Sevdiğin kıza bir adım at eğer o da seni seviyorsa o bir adıma karşılık on adım atar sana mesela. Şefkatle ilgilenir seninle, dertlerini dinler, içine attığında konuşturmaya çalışır seni. Sarıp sarmalar. Hissedersin onun için özel olduğunu. Bunu bizden daha iyi yansıttıkları kesin.

Kızlar siz başımıza gelebilecek en güzel şeysiniz...
152 syf.
·1/10 puan
Kitap çok kötü. Edebi değeri yok. Kitap diye ortaya sunulan şey kitap değil. Yazar diye yazılan yazar değil. İnternetten oradan buradan bulduğu sözlerle kendine bir kitle oluşturmuş arkadaşın biraz daha para kazanmak için yaptığı gereksiz bir şey.
Üç beş takipçisi bulunan her insanın kitap yazmaması gerektiğini bizlere hatırlatan bir çalışma.
Kitap haftalarca çok satanlarda kaldı ve hakikaten de çok sattı. Türk edebiyatı için ve okuyanlar için gerçekten düşündürücü.
152 syf.
Ayırdığım zamana üzüldüm İnan'ın üzüldüm bunu yapmamalıydım kendime bom boş bir kitap sırf sayfaları boş kalmasın diye yazılmak için yazılan bir kitap bence
136 syf.
·2 günde·Puan vermedi
"Asıl kızlar okumalı bence." Diye bir yorum gördüm merak edip okumak istedim. Çoğunluk eh işte, kötü okumayın tarzında yorum yapmış. Ben keyif alarak okudum. Kızlarada hitap ediyor, kızlarda okuyabilir. Kitapta geçen birçok duyguyu ben de yaşadım, Birçok kızda yaşıyor. Erkeklere özgün değil. Okumak keyifliydi. Başarısının devamını dilerim
152 syf.
·1/10 puan
Bu kitabı yazana da basana da lanet olsun. Ne okuduğumdan bir şey anladım ne kitap yerine koyup rafa kaldırabildim. Yani bir kağıt israfı ki sormayın. Özetle "dağdan kestim kereste, vur beline lanet olasıca kazmayı" demeye çalışmış bu ziyanı yazan abuk sabuk şahıs. Yahu bunu basan yayınevinin ulaştığı kafaya erişmek için iki şişe jagger devirip üstüne sek olmeca falan basmam lazım benim ayol. O zaman bile bu kadar saçma bir karar alabileceğimi sanmam. Tema'yı aradım dedim ekip gönderim elimde bir ağaç artığı var belki zamanında müdahele edilirse falan fidan olarak hayatında devam edebilir... bilen bilir gömdüm mü tam gömerim hiç affetmem bu kitaba benzeyen ahşap artığı tam bir klavye ishali. Okumayın okutturmayın!
152 syf.
Üzgünüm. Bir kitap hakkında böyle bir yorum yapmak istemezdim. Ama zaman kaybı olmaktan başka bir şey değil. Hediye gelmişti ve emeğine sonsuz saygım olduğundan okudum sonuna kadar. Çağrı Taner sosyal medyada başarılı bir fenomen ama keşke sadece oradaki başarısıyla kalsaydı. Tekrar söylüyorum ki üzgünüm ama tavsiye etmiyorum..
136 syf.
·Puan vermedi
Canınız sıkıldığında herhangi bir sayfasını açıp okuyabileceğiniz, her sayfada kısa kısa farklı konulara değinilmiş bir kitap. O kadar başarılı olmasa da "eh işte" denilebilecek seviye de cümlelerle yazılmış. Kitabı yeni okuyacak olanlar, kitap nasıl mı? "eh işte" :)
Ya lütfen şu kitap bozuntularını alıp da bu ve bunun gibi sosyal medya fenomenlerinin bir tarafını kaldırmayın artık. Siz böyle yapınca yayınevleri de bunlara yöneliyor ve gerçek yazarlara şans tanımıyorlar. Şuna bak, ismi bile faul. Hüzünlü Bir PONÇİK ne la? Bu kitabı yazarken "yazar olmak ne haddime" diye düşünmedin eyvallah da bu ismi verirken yüzün de mi kızarmadı be Çağrı Taner!
152 syf.
·Puan vermedi
Kitabı okudum şunu söylemek gerekirse okumasam da bir şey olmazmış. Hayatıma hiç bir şey katmadı daha çok zamanımı çaldı. Zaten 1 gün de bile okunabilecek bir kitap. Oğuz Atay Sait Faik Abasıyanık Halide Edib Adıvar Ziya Gökalp Ahmet Ümit Ahmet Ümit Orhan Pamuk Yaşar Kemal gibi yazarlarımızdan kitap okumak varken twitter dan çıkan bir kitabı alıp okuduğum için pişmanım.

Yazarın biyografisi

Adı:
Çağrı Taner
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 144 okur beğendi.
  • 1.045 okur okudu.
  • 47 okur okuyor.
  • 610 okur okuyacak.
  • 16 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları