Cansu Aydın

Cansu Aydın

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
1
Okunma
·
2
Beğeni
·
30
Gösterim
"Kanlar içindeki bu adam kimsenin umurunda değil gibiydi, yürekten bir sızıyla onu kaybetmekten ve bugünümüzün son günümüz olmasından öyle çok korkuyordum ki..."
Cansu Aydın
Sayfa 65 - Hiç yayınları
"Bilirsiniz, o tıpkı bir zamanlar Tanrı'nın gözdesi olan Lucifer'a benziyordu; çekici ve yasak, ihtiraslı ama tuzak..."
Cansu Aydın
Sayfa 79 - Hiç yayınları
"Tüm bu sözler... Bir seri katilin kurbanını kandırmak için söylediği cümlelerden ibaret, boş ve duygusuz."
Cansu Aydın
Sayfa 60 - Hiç yayınları
"Borderline ensemde, bazı insanların yorumu ise hala deli olduğum yönünde. Eleştirilere aldırmadan kendimi seviyorum."
Cansu Aydın
Sayfa 20 - Hiç Yayınları
"Bırakamıyorum seni, aramızda çok güçlü bir sevgi var hatta sevgiden de öte bu, alışkanlık! Alışığım sana; yanımda ve kollarımda durmana, benimle uyumana, yüzüne, bedenine...Yabancı değilsin, kanımdan canımdan gibisin. Benim gibisin, bensin."
Cansu Aydın
Sayfa 138 - Hiç yayınları
Gözlerimi kırpıştırdığımda sağ gözümden şakağıma doğru bir damla yaş aktı. Gece yattığımda düşüncelere dalar uyuyamazdım, bu yüzden kendi kendime hep "Sadece uyumak istiyorum" diye tekrarladım. "Elimde olsa yeni güne uyanmam ama şimdi sadece uyumak istiyorum, bir an önce uyumak..."
Cansu Aydın
Sayfa 224 - Hiç Yayınları
"Sırtlanlardan nefret ederim, benim gözümde en itici varlıklardan biridir. Sürü şeklinde kıstırdıkları avlarına sırayla saldırırlar ama asla tek başına saldırma cesareti gösteremezler. Bir de o gülmeye benzer seslerini çıkarırlar ya... Yakaladıkları hayvanı hemen öldürmez, canlı yemeye kalkarlar. İşte buradaki insanlarda benim için öyle, hepsi birer sırtlan! Bana eziyet eden, rahatımı bozan, beni kıstırmaya çalışan ahmak bir güruh! Hepsinden intikamımı alacağım."
Cansu Aydın
Sayfa 28 - Hiç yayınları
440 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
Değerli arkadaşım Cansu'nun ilk kitabını keyifle okudum ve bitirdim. İstemeden de olsa ana karakteri zihnimde hep Cansu olarak kurguladım. Onun oynadığı bir sinema filmi olarak izledim kitabını. Bundan dolayı mı bilmiyorum ama okurken hem eğlendim hem öfkelendim. Bazen güldüm bazen üzüldüm. Hayatını mahvedecek günahları işlerken elimi uzatıp kurtarmak istedim onu. Hatta her okuduğum kitapta yaptığım gibi düşünme molası verip kurgunun hayal olduğunu kendime inandırdığım zamanlarda bile "ben Cansu'yu tanımadan önce nasıl bir hayatı vardı acaba?" diye düşündüğüm oldu.
Emeğine sağlık canım arkadaşım. Başarılarının devamını dilerim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 1 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 2 okur okuyacak.