Carrie Jones

Carrie Jones

7.6/10
10 Kişi
·
17
Okunma
·
1
Beğeni
·
378
Gösterim
Adı:
Carrie Jones
Unvan:
Yazar
İnsanlar her zaman karanlığa bakar , Zara. Ne görebileceğimizden korkarız.Dışarı karanlık olabilir , bu kendi ruhumuzun karanlığı da olabilir ama bence hiç bilmemektense , bakarken yakalanmak daha iyidir.
"..Hepimiz zaman zaman birisi tarafından kurtarılmaya ihtiyaç duyarız, bu zayıf olduğumuzu göstermez.."
Esrarengiz olayların, doğa üstü canlıların, aşkın ve sizi içine hapsedecek duyguların birleşimi oldukça ilginç bir kitap.Başlarını 'ne kadar sıradan bir kitap' diyerek okudum ama sonra sayfaları nasıl çevirdiğimi unuttum diyebilirim.
Her bölüm başına ana karakterimiz Zara'nın özel ilgisi olan Fobi tanımlamaları ile isimlendirilmiş. Burada karşımıza periler ve şekil değiştirenler çıkıyor. Kitap aslında tamamen periler üzerine şekil değiştirenler(kurtadamlar, kartallar, kaplanlar) katılıyor ama tüm olaylar perilere bağlı. Kitapta çok az alacakaranlık havası sezdim. Olaylar biraz klişe olsada kendini okutturuyor. Seri dört kitaptan oluşuyormuş. 4 kitapta çıkmış. Olayları unutmadan bir an önce hepsi çıksada okusak. Kapağını ilk gördüğümde saçma bulmuştum. Ama olayları okuyunca anlamlı bir kapak olduğunu anladım. Kitap müthişti. Bir an önce bu karakterlerl tanışalısınız. O yüzden biraz benzerlikler var.

Yazarın biyografisi

Adı:
Carrie Jones
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 17 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.