1000Kitap Logosu
Catherine Bybee
Catherine Bybee
Catherine Bybee

Catherine Bybee

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.6
312 Kişi
775
Okunma
34
Beğeni
3.677
Gösterim
Unvan
Amerikan Roman Yazarı
Doğum
Amerika Birleşik Devletleri, 1 Mayıs 1968
Yaşamı
Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Aşk Eski Bir Yalan, Cumaya Kadar Sözüm Söz, Mutluluk Sınır Tanımaz, Mutluluğa Bir Kala, Pazartesi Düğünümüz Var, Sadece Arkadaşız olarak sayılabilir. Catherine Bybee kitapları; Nemesis Kitap, Novella Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
kirazcicegi
Cumaya Kadar Sözüm Söz'ü inceledi.
432 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Hem aşk, hem de aksiyonun olduğu akıcı bir roman. Çerezlik, bir iki günde bitecek ladar sürükleyici, kafa dağıtmak için okunabilecek güzel bir hikayesi var. Sadece romantizmden oluşmaması, içinde polisiye/askeriye aksiyon unsurlarını barındırması, merakla okumaya teşvik ediyor. Yazarın dili zaten sade ve akıcı. Pdf olarak nette bulmak mümkün. Ben öyle okudum.
Cumaya Kadar Sözüm Söz
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
turuncubihayal
Sadece Arkadaşız'ı inceledi.
336 syf.
Güzel başlamıştı aslında. Kurgu iyiydi. Zengin ama mutsuz Jack'in kimliğini saklayarak gerçek ve büyülü aşkını okuyacaktık.Ne yazık ki Jessie gibi ne istediğini bilmeyen, yüzeysel bir kız yüzünden boşa gitti tüm roman. Yani Jessie sen yirmi dört yaşındasın, olayları akışına bıraksana biraz. Hem eğitimine devam etmek istiyorsun hem de Jack' e zengin bir adam ile hayatını birleştirmek istediğini söyleyip adamı postalıyorsun. Annesi birçok kere evlenip boşandığı için onu yargılayan Jessie, sen zengin bir adamla evlenmek istediğinde ne oluyorsun peki? Kadın delirtti beni gerçekten. Jack canım ise biraz salaktı. Jessie ile evlenince göreceğim seni ben. Sinirlene sinirlene okuduğum, hiç tat alamadığım bir roman oldu. İyi okumalar.
Sadece Arkadaşız
7.2/10
· 114 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
mucdem
Mutluluğa Bir Kala'yı inceledi.
344 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Serinin ikinci kitabını, ilk kitabından daha çok sevdim. Büyük bir otel zincirinin varisi olan Katie’nin, ağabeyinin düğününde çocukluk aşkı Dean ile karşılaşması ve aynı gece Katie’nin kapısına geceyarısı 3 haftalık bebeğin bırakılmasıyla Katie içinde bulunduğu monotonluktan çıkıp aradığı hareketliliğe kavuşuyor. Aslında bebek arabasında Katie için yazılan mektupta bebeğin gizemi çözülüyor. Dean ve Katie çıkacak sonuçtan habersiz bebeğin ailesini birlikte aramaya başlıyorlar. Bu kitap, bir bebeği sadece doğurmakla anne olunmadığını gösteriyor bir taraftan. Severek ve eğlenerek okudum. Monica’nın hikayesini çok merak ediyorum, umarım yayınevi fazla bekletmeden devamını da yayınlar.
Mutluluğa Bir Kala
OKUYACAKLARIMA EKLE
3