Giriş Yap

Catherine Bybee

Yazar
7.6
356 Kişi
Unvan
Amerikan Roman Yazarı
Doğum
Amerika Birleşik Devletleri, 1 Mayıs 1968
Yaşamı
Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Aşk Eski Bir Yalan, Cumaya Kadar Sözüm Söz, Mutluluk Sınır Tanımaz, Mutluluğa Bir Kala, Pazartesi Düğünümüz Var, Sadece Arkadaşız olarak sayılabilir. Catherine Bybee kitapları; Nemesis Kitap, Novella Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

İncelemeler

Tümünü Gör
256 syf.
·
8/10 puan
Sam Elliot ve Blake Harrison'un formaliteden aşklarının gerçeğe dönüşmesini okumak güzeldi. Çok vıcık vıcık bir aşk yoktu, her şey kararında ve iyiydi,hoşuma gitti. Tek sıkıntısı kitabın biraz daha uzun olmasını isterdim. Kitap güzel ama sanki çok ayrıntılı değil gibi geldi. Çerezlik güzel bir romantik kitap,tavsiye ederim.
Reklam
352 syf.
·
7 günde
·
10/10 puan
Sınır Tanımayan Hemşire Monica ile Yalın Ayak Trent'in hikâyesiyle selamlar Yazarı her kitabında daha çok seviyorum. Yalın bir anlatımı var ve kadın karakterlerinin gücüne hayran kalıyorsunuz. Bu kitapta ilk kitaptan tanıdığımız Jessie'nin kız kardeşini okuyoruz. Sınır Tanımayan Hemşireler'e katılan Monica büyük bir depremin vurduğu Jamaica adasına yardım için gidiyor ve adaya ayak basar basmaz adamımız Trent ile karşılaşıyor. Kısa sürede de olsa ilişkileri çok güzel ilerledi bence Monica'nın herkes tarafından bilinen Buz Kraliçe tavırlarının Trent'e gelince pek etki etmemesi çok sevimliydi Ama kitapta işlenen sevgiden önce en çok etkilendiğim depremin getirdiği hasar ve travmalar oldu. İstanbul'da oturan biri olarak deprem kelimesi bile beni korkuturken yazarın o anları anlatımı çok gerçekçi ve ürperticiydi. Özellikle çiftimiz yakınlaştıktan sonra yaşananları soluksuz okudum. Şu ana kadar serideki favorimiz oldu
payelll
çiçeğim ile Bizde yalnızca dört kitabı çevrilmiş. Diğer iki kitap da tamamlanır umarım
336 syf.
·
4/10 puan
Bekar, zengin, yakışıklı, playboy ama parası ile değerlendirilmekten sıkılmış bir adam ile kardeşiyle yaşayan, garson olarak çalışan, bekar bir anne olan güzel bir kadın. Güzel fakat tahmin edilebilir. Akıcı fakat biraz sıradan. Fazla toz pembe bir hikaye. Yine de hemen okunup bitirilebilir, kafa karıştırıcı olmayan romantik bir kitap. Başlangıcı hikayeyi merak etmeme sebep oldu fakat ilerledikçe devamlı Jessica'nın gelgit yaşaması beni okurken bunalttı. Buna karşın Jack kendinden emin bir karakterdi tabi söylediği yalanı bir türlü açıklayamamasının dışında. Tüm bunın yanında kitabın ismi konusunu yansıtıyor fakat kapağının daha iyi olmasını beklerdim.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48