Ceren Melek

Ceren MelekKalıntı 1 yazarı
Yazar
8.1/10
790 Kişi
6,8bin
Okunma
559
Beğeni
14,8bin
Gösterim

Ceren Melek Kimdir?

Ceren Melek, 2000 yılında İstanbul'da doğmuştur. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi - Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü ikinci sınıf öğrencisidir. Küçük yaşlardan itibaren hayal dünyasını kelimelerle aktarmaktan büyük keyif alan yazar, 2016 yılında Wattpad - Çığır Açanlar kategorisinde ödül almıştır. Kalıntı 1, yazarın basılı ilk romanıdır.
Unvan:
Yazar
Doğum:
İstanbul, Türkiye, 30 Kasım 2000

Okurlar

559 okur beğendi.
6,8bin okur okudu.
285 okur okuyor.
3.211 okur okuyacak.
191 okur yarım bıraktı.

Ceren Melek Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
Özleyeceksin çok özleyeceksin ve canın çok yanacak. Sonra bir gün bakacaksın ki hala özlüyorsun ama artık acımıyor.
Sayfa 207 - Ephesus YayınlarıKitabı yarım bıraktı
Keşke geçmiş bu kadar berrak olmasaydı.
Pegasus yayınlarıKitabı okudu
“Kibrim benim cesaretim. Hırsım, yaşama sebebim. Zekam, silahım..!”
Hiç, çok fazla söyleyeceğin şey olduğu için konuşamadığın oldu mu?
Pegasus yayınlarıKitabı okudu
Bazı sapkın zihinler kadınların daha güçsüz olduğunu düşünürdü, mesela sırf bu düşünce yüzünden yolda yürürken öylesine öldürülebilirdin. Kadın cinayetleri, toplumların oluşturduğu bilinç algısıyla doğru orantılıydı. Ve maalesef ki bu ülkede kadınlar güçsüz görünüyordu bu zavallı zihinlerce. Sırf bu yüzden güçlü olmalıydık, dik durmalıydık, pes etmemeliydik. Yalnızca dik durarak savaşabilirdik bu katil düşüncelerle!
Pegasus yayınlarıKitabı okudu

Ceren Melek İletileri

Tümünü gör
Men say " I love you." but, •Alaz Altuğ Sipahi said "Sen kazandın. Ben Alaz Altuğ Sipahi başbelası, küçük bir kadına karşı kaybettim."
Yaralasar - 1
Yaralasar - 1
•Yankı Sarca said "Herkese soğuk, bana sıcaksın. Sen benim yuvamsın."
Sokak Nöbetçileri
Sokak Nöbetçileri
•Tugay Demir Çeviker said "Mahkum

Ceren Melek Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
432 syf.
1/10 puan verdi
·
2 saatte okudu
19 yaşındayken 18+ vahşet ve s*x içerikli kitap yazmak.
İncelemeye şöyle başlamak istiyorum, yazar Ben Robot Değilim yazan kutucuklardan birini işaretlese robot olduğunu öğrenir. ANCAK BİR ROBOT BU KADAR DEVRİK CÜMLELER KURABİLİR. Neyse, bu kitabı biçim veya edebi değer açısından inceleme gereği duymuyorum. Daha önemli bir konu, kitabın üstünde 18+
Ateşpare 1
Ateşpare 1Ceren Melek · Ephesus Yayınları · 20222.244 okunma
400 syf.
8/10 puan verdi
·
6 günde okudu
Selam Millet Ateşpare 2' yi de çok severek okudum ben valla. Kitapta yine Aşkın ve Ateş ikilisinin zeka yarışlarına, güvensizlik ve tutkulu anlarına şahitlik ediyoruz. İkinci kitap olmasına rağmen hala çok fazla belirsizlik var bu beni çok yordu diyebilirim. Yada ben çok meraklıyım da sırlar bir an önce açığa çıkmalı diye düşünüyorum. Aşkın' ın karakterini çok seviyorum ben. Kendine zekasına güvenen küfürbaz kızımız. Yalnız nasıl bir egoya sahip okudukça ağzı açık kalıyorsunuz.( Kesin aslan burcu ) Ve ben kitapta yan karakterleri de çok sevdim doğrusu. Ama hala best ikilim Pusat ve Aşkın ikisinin sahnelerinde kahkahalara boğuldum desem yeridir. Üçüncü kitap ne zaman çıkar bilmiyorum ama artık sırlar bir parça ortaya dökülmeli diye düşünüyorum çokta uzatmanın manası yok. Yalnız kitap öyle yerde bitti ki Allah kahretmesin ben nasıl üçüncü kitabın çıkmasını bekliyim ya Ve yine ilk kitapta da belirttiğim gibi cinsellik, işkence sahneleri, bel altı çok fazla vardı. Yaşı küçük okurlar kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kesinlikle belli yaş sınırında ki kişiler okumalı diyor ver yorumu kapatıyorum. Hepinize Keyifli Okumalar Dilerim.
Ateşpare 2
Ateşpare 2Ceren Melek · Ephesus Yayınları · 20221.285 okunma
432 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
5 saatte okudu
Ceren Melek
Ceren Melek
Öncelikle türkler fantastik yazamaz gibisiniden kurallarınız varsa eger kesınlıkle sayfamdaki hgoi serisi (lordlar ve varisler) incelemesi ve bu kitabı okumanızı kesınlikle öneririm simdi ki incelememize geçecek olursak eger bana göre ilk kitabı asiri guzeldi okumak için can atmıstım. Fakat ikinci kitabı beni o kadarda bağlamadı ikinci kitabı okurken duraklayıp kitabı bırakma kararı almıstım uzun bir süre çünkü olaylar uzun bir süreden sonra başa sarmıstı hep aynı şeyler yaşanıyordu ve sürekli kız karakterimiz bir seçim yapıyordu ve hep aynı seyi şeçiyordu durmadan ve isleri daha karmasık ediyordu sanki yazacak bir sey yokmuş gibi karşıma aynı seyler çıkıyordu ve en sonda ters köşe ettiler beni hiç beklemediğim sonla bitirmistik 3 puan kırmamın sebebi süreklı olaylar tekrarlanması onun dışında kesinlikle okunması gerektigini düsünüyorum herkese iyi okumalar daha farklı kitap yorumları alıntılar için sayfama beklerim :)
Kalıntı 2
Kalıntı 2
Kalıntı 2
Kalıntı 2Ceren Melek · Ephesus Yayınları · 2022919 okunma