Craig Thompson

Craig Thompson

Yazar
8.8/10
6 Kişi
·
11
Okunma
·
1
Beğeni
·
31
Gösterim
Adı:
Craig Thompson
Unvan:
Grafik romancı
Doğum:
Traverse City, Michigan, ABD, 21 Eylül 1975
As a child, I thought that life was the most horrible world anyone could ever live in, and that there had to be something better.
Her bebek ağlayarak doğar,çünkü ruhunun Allah'tan ayrıldığını bilir.Ve bir çocuk uykusunda ağladığında, ruhu bir şeyin kayıp olduğunu hatırlamıştır.
592 syf.
Yaklaşık 600 sayfalık bu büyüme hikayesi elinizden bırakamayacağınız, bir oturuşta okuyup bitireceğiniz sürükleyicilik ve güzellikte. Amerika’nın karlı ve soğuk, koyu Hristiyan/muhafazakar, ücra bir kasabasında geçen bir çocukluk, iki erkek kardeşin yıllarca soğuk kış gecelerinde paylaştıkları tek yatakları, yaşanılan ilk gençlik aşkı, büyütüldüğü Hristiyan değerleri bitmeyen sorgulama çabası… hepsi bu çok keyifli grafik romanda usta işi bir kurguyla resmedilmiş.

Dışarıda lapa lapa karlar yağarken yanınızda kahveniz ve elde bu güzel roman belki fonda Coltrane… Nefesiniz soğuktan buharlaşırken öykünün ve çizimlerin dokunaklı ritmiyle geçen saatler… değmesin keyfinize…
672 syf.
·9/10
Habibi çok büyük emek verilmiş ve içerisinde hayatın zorluklarının anlatıldığı çoğumuzun bildiği dini hikayelerle ve derin anlamlarla süslenmiş güzel bir eser okuduğunuza pişman olmazsınız.

Yazarın biyografisi

Adı:
Craig Thompson
Unvan:
Grafik romancı
Doğum:
Traverse City, Michigan, ABD, 21 Eylül 1975

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 11 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.