Cylin Busby

Cylin Busby

Yazar
7.2/10
9 Kişi
·
15
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Adı:
Cylin Busby
Unvan:
Yazar
Doğum:
1 Mayıs 1970
Meraktan 2 günde bitirdim kitabı Gerçi sonunu tahmin ettim ama yine de acaba öyle mi diye okumak da ayrı bir zevk.. Özellikle de kitabın gerçek bir hayattan esinlenerek yazılması da daha çok ilgimi çekti.. Misis kitaba yine güzel bir kitabı benimle tanıştırdığı için çok teşekkür ederim
Keyifli,merak uyandıran bir okuma oldu Yabancılık oyunu.Sarah nerede nasıl kayboldu nico’nun bu işte bir parmağı var mı ne yaptı diye diye merakla okudum lakin beni tatmin etmeyen noktalar kitabı beğenmemi engelledi bunlar neler mi? Spoiler olacak sonrası dileyen okumasın SPOİLER! 1.Sarah diye ailenin kucakladığı kıza ısrarla DNA testi yapılmaması saçma hadi anne baba beş yıldır kaybolmuş kızlarının yerine ona çok benzeyen bu kızı koydular ama hukuki olarak prosedür gereği de olsa test gerekmez mi?
2.Sarah parkta kaybolmuş parka yakın gölde niye arama yapılmadı kızın kaçtığı kaçırıldığı fikrine niye saplanıp kalındı?göle düşmüş boğulmuş olabileceği niye gözardı edildi?
3.Hadi gölde arama yapılmadı.Kızın cesedi beş senede ne oldu gölde kıyıya vurmadı mı bir gören olmadı mı kazağı örneğin göze çarpmadı mı?
Bunlar kitabı sevmemi engelledi kitapta ki kara delikler bu noktalar bundan dolayı okuması keyifli merak uyandıran ama gerçekçi olmayan basit bir kitap
Sürükleyici, sonunu heyecanla beklediğim bir kitap oldu. Nico'nun kayıp olan ablası 4 yılın sonunda ortaya çıkar ve kaybolduğu gün yaşananları hatırlamadığını söyler.
Kayıp abla Sarah'ın ortaya çıkışı ile Nico'nun, ailesinin ve o zamanlardaki sevgilisinin, arkadaşlarının yaşadıkları anlatılıyor.
Evet, kitapta bazı eksik kalmış noktalar var, ama merak uyandırıcı ve sürükleyici.

Yazarın biyografisi

Adı:
Cylin Busby
Unvan:
Yazar
Doğum:
1 Mayıs 1970

Yazar istatistikleri

  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.