David Brawn

David Brawn

Yazar
9.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
21
Gösterim
Herkes senin kokar, gürültücü, çirkin ve zor olduğunu düşünse de annenin seni sevdiğini asla unutma.
128 syf.
·1 günde·10/10
Üsküdar'ın ara sokaklarında gezerken (annem çok sever oralardaki eskicileri, bazen güzel şeyler de çıkar cidden) bir kitapçının önünde denk geldim bu kitaba.
Neymiş diye elime alıp bir iki cümle anneme okurken içinden kahkahalarla, neredeyse oracıkta bitirdim kitabı.

Sonra sadece 1 lira olduğunu görünce de beni bu kadar güldürdüğü için almazsam olmaz dedim. Site içerisinde bulunmuyordu, hemen o gün inceleme girme fırsatı bulamadım o yüzden, incelemenin ardından alıntılar da paylaşacağım mutlaka.

Şimdi gelelim kitaba, kitap gözlem yapan bir annenin bebeğinin ağzından aktardığı minik tavsiyelerden oluşuyor. 300 dolaylarında tavsiye var kitap içerisinde, bir bebekten diğer bir bebeğe yapması gerekenleri anlatıyor. Etrafınızda bebekler varsa bilirsiniz, gördüğünüz şeyleri onların düşünceleriyle okumak inanılmaz keyifli ve komik.

Bulabilirsem eğer serinin diğer kitaplarını da edinmek istiyorum çünkü 10-15 dakikada bitebilecek ve aralıksız gülümsetebilecek bir kitap.

Ebeveyn olmak isteyenler, yeni ebeveyn olanlar ya da benim gibi henüz yakınından bile geçmemiş olanlar ya da sanırım herkes, herkes için komik ve bazı anlarda giriş kısmında da dediği gibi "kulağa küpe" olacak durumları esprili bir dille anlatan bir kitap.

Kitapçılarda ya da benim gibi Üsküdar ara sokaklarında denk gelirseniz mutlaka bir göz atın. Bırakın yüzünüze kocaman bir gülümseme yerleştirsin. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
David Brawn
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.