Delal Aydın

Delal Aydın

Çevirmen
8.5/10
245 Kişi
·
902
Okunma
·
0
Beğeni
·
30
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
214 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Bundan yaklaşık 4 yıl önce okuduğum benim için manevi değeri olan bir kitap.Bana okuma alışkanlığı kazandıran kitaptı.Bu seriyi okurken çok eğlendim çokça meraklandım.Benim gençlik macera dalında en sevdiğim kitap serilerinden birisi.Bu tarz kitapları seven insanlar veya okuma alışkanlığı kazanmak isteyenler okuyabilir.
214 syf.
·Beğendi·9/10
Çok sürükleyici bir kitap.Ben bu kitabı ödünç almış 2 günde bitirmiştim.Eminim siz de okursanız bu kitabı çok seveceksiniz. Bana göre okunması gereken seriden biri.
256 syf.
·31 günde·4/10
Kitabı kelepir kitaplardan almıştım hatamı okuduktan sonra anladım. Eğer karşınıza çıkarda satın almayı yada okumayı düşünürseniz, büyük bir ihtimalle sizin de pişman olacağınızı söyleyebilirim. Kitabın kapağı ve iç tasarımı mükemmel ama konu ve içerik kötü kesinlikle önermiyorum.
214 syf.
·7/10
Kitap güzel ve sürükleyici gerçekten ama hem sayfa sayısı hemde fiyatı göz önüne alındığında bu seri yerine daha farklı seriler okunabilir. Kitapta heyecan dorukta idi.
260 syf.
·Puan vermedi
Sizce dayanabilir miydim? Kitapçıda gördüğüm anda serinin 3. Ve 4. Kitaplarini da aldım . Yine heyecanlı bir yolculuktu kesinlikle. Ben bu yolculuğa başladım umarım ki 4. Kitap ya böyle olur .
572 syf.
·Beğendi·8/10
"Çocuk - fantastik" deniyor ama seri çok başarılı. Yetişkinlerin de hafife almadan okuyacağını düşünüyorum, ben öyle yaptım.
Suikastçılar Mezhebi - İki Savaşçı - Yeni bir Krallık sıralamasıyla okunabilir.
Bu kitaba yüksek bir puan veriyorum bunun sebebi gerçekten çok harika bir anlatımı olması ve gerçekten çok az bilinmesi.Konusundan tutun yazarın diline kadar mükemmel bir kitap.Kitaptan puan kırmamın tek sebebiyse her yaşa hitap ettiğini düşünmemem.Yinede küçük büyük herkesin okuması gereken bir kitap.
224 syf.
·23 günde·Beğendi·10/10
Metis Yeniden yelken alıyor. Shane, Murray, Connor, Mine, genç asiler büyük bir maceraya atılıyorlar. Büyük bir hayal gücüne sahip Murray, Genç Metisin Kaptan-ı Connor, Bir matematik dehası Mine, Karşılarında Hayali Hindistan Kumpanyasının Genç Patronu Larry Huxly. Ulysses Moore un yazarı Pierdomenico Baccalerio, yine nefes kesen bir macera sunuyor.
5 sene kitap okumaya başladığım ilk seri.Gençlik kitaplarının içinde çok önemli bulduğum serilerden biri.Kitap okumaya başlamayan ve okumak istemeyen kişilere okumada yardımcı olacağını düşünüyorum.
214 syf.
·Beğendi·10/10
16 Kitabını okudum hem de 1 Ayda:D Şimdi 17. kitabı çıktı. Bu seri elinizden bırakamayacağınız içindeki maceraya doyamayıp siz de içinde olmak isteyeceksiniz. Jason Julia ve Rick bu üç kişi hayatınızın bir köşesinde duracak.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 902 okur okudu.
  • 9 okur okuyor.
  • 314 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.