Deniz Akoğlu

Deniz Akoğlu

Çevirmen
6.1/10
14 Kişi
·
36
Okunma
·
0
Beğeni
·
16
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Bana göre kötü bir eser. Daha fazla tahammül edemedim. Ya çeviri kötü yahut kitap çöp. Ben bu konuda kararsız kaldım.
"""Okunmayacak kitaplar listesine bunu da ekleyeyim. """
287 syf.
·3 günde·1/10
Tam bir hayal kırıklığı. Yıllarca bulamadığım bu kitabı 6:45 basmış, ne de iyi etmiş diye düşünerek hemen sipariş ettim ve gelir gelmez okumaya başladım. Artık unutuldu mu yoksa çevirinin kötü olması nedeniyle ifşa etmemek için midir; çevirmenin adı kitapta yoktu. Kitap ilerlerken bunun çevirmeni ifşa etmemek için olabileceği görüşü ağır bastı. Dizgi ve imla hataları, düşük cümleler derken kitap kitaptır diyerek üç günde bitirebildim. Şu anda kitaptan bana kalan hiç bir şey yok. Bir okuma ızdırabı yaşadığım için kitabın içine giremedim, motive olamadım, konuya hiç hakim olamadım. Bu yazdığım not inşallah yayınevi editörlerinin birisinin gözüne çarpar da belki biraz utanırlar. Kitabın konusu ve yazarı için eleştiri yapabilmem için düzgün bir basımını bulup tekrar okumam gerekecek.
206 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Bizi duymazlar...Duymazlar,sadece çığlık,sadece gürültüler.ERkekler ondan uzaklaşır,kadınlar ona bakmaz,çocuklar durup onu izlerdi..."

Kitabın bölümleri zeka seviyelerine göre sıralanmış,insan ruhunun epistemeolojik şekilde incelenmiş olması oldukça ilgi çekici hale gelmektedir...
206 syf.
·8/10
Uzun zamandır bu kitabı arıyordum ve bir kütüphanede buldum.1950 li senelerde yazılmış çok güzel bir bilim kurgu kitabı.Aramama değdiğini düşünüyorum.Bilim kurgu severler kesinlikle okumalı.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 36 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 37 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.