E. Nihan Durukan

E. Nihan Durukan

Yazar
7.5/10
8 Kişi
·
30
Okunma
·
2
Beğeni
·
1.400
Gösterim
Adı:
E. Nihan Durukan
Unvan:
Yazar
Doğum:
26 Eylül 1975
26.09.1975 dogumluyum. Tiyatro oyuncusuyum. Senaryo calismalarim da var
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
219 syf.
·Beğendi·7/10
Hayata yeniden baslamak gibi bir hayaliniz var, şehrinizle birlikte hayatiniz da değişiyor. Hayatınıza giren adamın adı Berk. Sizi çok seviyor ve tabi siz de onu. O kadar uyumlusunuz ki anlatamam, aaa durun bir dakika, aslinda pek de öyle değil sanki. Ayrı dünyaların insanları mı aşık olmuş yani birbirine! Neyse neyse yine de aşk güzel, idare edersiniz.
Aradaa gecen olaylardan bahsetmesek iyi olacak ama Berk size bir gecelik almış. Koydunuz çekmeceye duruyor. Zaman geçiyor aradan ve o da ne, aldatılıyorsunuz... Hem de kiminle, bu kadın da kim böyle, size hiç benzemiyor, alakasız biri. Neyse sonuçta aldatılmışsınız ve birşekilde o kadınla konusma imkanı buluyorsunuz ve ikiniz de Berkle olan serüveninizi anlatan bu kitabı yazıyorsunuz. Herşey iyi güzel, birşeyler olmuş da, o bahsettiğim gecelik de neyin nesi değil mi?
Berk o geceliğin aynısından, sizi aldattığı kadına da almış ve ikiniz de "sadece bir geceliği" sadece bir geceliğine" giyiyorsunuz.
Ilginc değil mi, ürpertici.Yalnız birşey daha var.
Kitap gerçekten içindeki kahramanlara, Nihan ve Yonca'ya ait. Bu çok daha ürpertici.
Ben olsam nasıl davranïrdım bilemiyorum...
219 syf.
·Beğendi·10/10
Kitabı yazanlar aldatılan iki kadın. Aslında aldatan erkeklerin her zaman eşine, sevgilisine yakalanabileceğini gösteren, bunun için ya hiç aldatmamak ya da ayrılmak gerekli diye düşünüyorum.
219 syf.
·Puan vermedi
Ankara-İzmir yolunda okurum kafamı da çok yormaz diye yanıma almıştım ama okunması o kadar kolaydı ki 8.5 saatlik yolun 2.saatinden sonra yalnız bıraktı kitap beni. Okula, işe giderken metroda, otobuste rahatca okunabilecek bir kitap. Çerez niyetine.
219 syf.
·10/10
Bir erkeğe aşık iki kadın...Birisi karısı,diğeri sevgilisi..Birbirlerinden haberleri olunca birbirlerine destek olma kararları...Kitabı tavsiye ediyorum öZellikle aldatılan kadınlara ...

Yazarın biyografisi

Adı:
E. Nihan Durukan
Unvan:
Yazar
Doğum:
26 Eylül 1975
26.09.1975 dogumluyum. Tiyatro oyuncusuyum. Senaryo calismalarim da var

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 30 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.