Sadece Bir Gecelik

7,5/10  (6 Oy) · 
21 okunma  · 
7 beğeni  · 
781 gösterim
Beni bilirsin. Tanışmışızdır mutlaka... Geçmişinde bir giz, vicdanında bir izim. Yaşadığım gerçek, sözde yalanım ben. Ya beni görür, başka şey görmez gözün; ya da her şeyigörür, beni göremezsin. Herkesçe yasak, aşkın ötesinde özgürüm. Bazen bir erkeğin aşkında defo, bazen bir kadının aşkında yamayım. Bazen bir erkeğin düşündeyken; bir kadının bedeninde ürpertiyim. Bazen bir gözyaşı, bazen bir tebessüm, bazen de aynadaki aksinim. Aslında bir kaçış; ama hep suçum ben. Şimdi; "Sadece bir geceliğim!" Adım İhanet... Aşkın içindeki sır'ım. Sırrımızı paylaşalım mı'
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2003
 • Sayfa Sayısı:
  219
 • ISBN:
  9789753314268
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
amine üstün 
25 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Hayata yeniden baslamak gibi bir hayaliniz var, şehrinizle birlikte hayatiniz da değişiyor. Hayatınıza giren adamın adı Berk. Sizi çok seviyor ve tabi siz de onu. O kadar uyumlusunuz ki anlatamam, aaa durun bir dakika, aslinda pek de öyle değil sanki. Ayrı dünyaların insanları mı aşık olmuş yani birbirine! Neyse neyse yine de aşk güzel, idare edersiniz.
Aradaa gecen olaylardan bahsetmesek iyi olacak ama Berk size bir gecelik almış. Koydunuz çekmeceye duruyor. Zaman geçiyor aradan ve o da ne, aldatılıyorsunuz... Hem de kiminle, bu kadın da kim böyle, size hiç benzemiyor, alakasız biri. Neyse sonuçta aldatılmışsınız ve birşekilde o kadınla konusma imkanı buluyorsunuz ve ikiniz de Berkle olan serüveninizi anlatan bu kitabı yazıyorsunuz. Herşey iyi güzel, birşeyler olmuş da, o bahsettiğim gecelik de neyin nesi değil mi?
Berk o geceliğin aynısından, sizi aldattığı kadına da almış ve ikiniz de "sadece bir geceliği" sadece bir geceliğine" giyiyorsunuz.
Ilginc değil mi, ürpertici.Yalnız birşey daha var.
Kitap gerçekten içindeki kahramanlara, Nihan ve Yonca'ya ait. Bu çok daha ürpertici.
Ben olsam nasıl davranïrdım bilemiyorum...

Yasin Bektaş 
21 Mar 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitabı yazanlar aldatılan iki kadın. Aslında aldatan erkeklerin her zaman eşine, sevgilisine yakalanabileceğini gösteren, bunun için ya hiç aldatmamak ya da ayrılmak gerekli diye düşünüyorum.

Aysun 
06 Kas 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ankara-İzmir yolunda okurum kafamı da çok yormaz diye yanıma almıştım ama okunması o kadar kolaydı ki 8.5 saatlik yolun 2.saatinden sonra yalnız bıraktı kitap beni. Okula, işe giderken metroda, otobuste rahatca okunabilecek bir kitap. Çerez niyetine.

Eda Arda Ylmz 
19 Tem 2016 · 10/10 puan

Bir erkeğe aşık iki kadın...Birisi karısı,diğeri sevgilisi..Birbirlerinden haberleri olunca birbirlerine destek olma kararları...Kitabı tavsiye ediyorum öZellikle aldatılan kadınlara ...