Gary Allen

Gary Allen

Yazar
8.4/10
32 Kişi
·
53
Okunma
·
0
Beğeni
·
18
Gösterim
Adı:
Gary Allen
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Glendale, Kaliforniya, ABD, 2 Ağustos 1936
Ölüm:
Long Beach, Kaliforniya, ABD, 29 Kasım 1986
Frederick Gary Allen, Amerikalı muhafazakar bir yazar ve komplo teorisyeniydi. Allen, uluslararası bankacılığın ve politikanın iç kararları kontrol ederek, seçilen yetkililerin ellerinden alarak teorisini destekledi.
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
Bu kitap sömürü düzeni ile insanların kanını emen gizli bir teşkilat anlatıyor. Bu kitap; gözlerini madde hırsı bürümüş bir avuç insan tarafından kurulan ve ülkeleri tahakkümü altına almaya çalışan " Gizli Dünya Devleti" nin korkunç planlarını ortaya çıkarıyor!...Bu kitap; ülkelerin iktisadi, askeri ve siyasi açıdan çöküşlerine sebep olmaktan büyük zevk alan sinsi düşünceli kişilerin, beyinlerini yıkayarak yeryüzüne dağıttıkları ve faaliyetlerini yakın takibe aldıkları temsilcilerinin isim ve unvanlarını açıklıyor! Her sayfasında ayrı bir şaşkınlık yaşayacağınız bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyorum...
336 syf.
·Beğendi·10/10
Cennet mekan Erbakan hocamızın yahudi lobisi siyonizm in Dünya üzerindeki hakimiyetini kurulan planlarını döktükleri kanları anlatan müthiş bir eser
Bu kitabi okuduktan sonra yeni bir bakış açısına sahip olacaksınız.
Erbakan hocamızın dediği gibi
"Biz Tarihin en şerefli milletiyiz"
336 syf.
·126 günde·Beğendi·4/10
Sandıktan çıkan yıllar önce okunmuş bir kitap.O günlerde pek inanmadığımız ya da inanmak istemediğimiz ,kurgu olarak algıladığımız bir kitaptı.Şimdilerde kitaptaki bir çok tespitin sonuna kadar doğru olduğunu düşünmekteyim.
336 syf.
·23 günde·Beğendi·10/10
Dünyayı sömüren,ülkeleri karıştıran,terör örgütlerini kurup bombalar patlatan,manipülasyonlarla ekonomileri alt üst eden,insanlığı açlığa sefalete sürükleyen Siyonizmin deşifre edildiği uykudan uyanmamı sağlayan kitap.
336 syf.
·13 günde·Beğendi·Puan vermedi
Amerika Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdığını ilan ettiğinde çok şaşırdım. Çünkü Küdus sadece Müslüman coğrafyası için değil Hristiyan coğrafyası ve Yahudi coğrafyası için çok önemli bi konumdayken neden Amerika gibi "Hristiyan" bir güç Kudüs'ün yönetimini Yahudi halka teslim etsin diye düşündüm. Ve bu sorunun cevabını da bu kitapta buldum. Yahudiler şuan da özel sektörleri, ticaretleri, siyasetçileri ve yöneticileriyle Amerika'yı kontrol altına almışlar. Kendilerini bütün devletlerden ve milletlerden üstün gören Yahudilerin tek hedefi Amerika'yı kontrol altına almak değil, tüm dünyayı yönetmek. İşte bu amaçla kurdukları Gizli Dünya Devleti'nin yöneticilerini, para kaynaklarını, onlara hizmet eden kurum ve kuruluşları, daha önemlisi hahamlar tarafından sürekli değiştirilen Tevrat'ı, siyonizmi, Yahudilerin egosunu, hırslarını, değişik dini görüşlerini, yanlış inanışlarını, ahlaksızlıklarını ve pisliklerini anlatan bir kitap. Çokça okunmalı ve çokça okutulmalı. Beni uykudan uyandırdı.

"BİZ HER TAŞIN ALTINDA YAHUDİ VAR DEMİYORUZ. FAKAT YAHUDİ HİÇBİR TAŞIN ALTINI BOŞ BIRAKMAZ." -Necmettin ERBAKAN
336 syf.
"Şimdi ben sizin yüzünüzü görüyorum. Yüzünüzün derisini kazıdığımda altından adale, kemik, sinir çıkar. Buna vücudun anatomisi denir.

Dünya haritasını orta yere koydum: Çeşitli ülkeler çeşitli renklere boyanmış, zannediyoruz. Boyalı sayfayı açtık mı, yüzün derisini kaldırmış gibi altından dünyanın anatomisi çıkıyor. Bakıyorsun nerede para varsa Siyonizm havuzunu, hortumunu kurmuş sömürüyor. Piramit siyonizmin ikinci gücüdür. Dünyayı nasıl idare ettiklerinin şemasıdır, 13 katlıdır. Dünya nasıl idare ediliyor? En alttaki bölüm açık kuruluşlar. Rotary, Lions Klüpler. Sorsanız hayır kurumlarıdır(!). Asıl vazifesi acemi erat muayene istasyonudur. En tepede 300’ler kulübü vardır. Kararı 300’ler Kulübü verir..."

(Necmettin ERBAKAN)

Bu muhteşem eserin yaklaşık 80 sayfalık Romen rakamlı 'I. Kitap' kısmını rahmetli Erbakan, II. ve III. Kitap kısımlarını yazan da Garry Allen adındaki Amerikalı, Rockofeller'in yanında çalışıp tanıklık ettiği bilgilerin etkisiyle gemileri yakıp tüm bildiklerini yazan vicdanlı ve delikanlı bir Katoliktir.

Yakın zamanda iki farklı yazar da aynı adla ama sulandırılmış bilgilerle kitap çıkardılar. 90'lı yılların başında Erbakan, kendi gazetesi olan Milli Gazete'nin hediyesi olarak tüm ülkeye yaymış bu kitabı. Kimselerin basmaya cesaret edemediği bu kitabı yakın zamanda yine aynı gazete yeniden basıp hediye etti ama onlar da pek kalmadı piyasada. Baskısı olmadığı için biraz pahalı ama bu konuları araştıranlar için paha biçilemeyecek sağlamlıktaki kitaplardan biri. Siyah kapaklı ilk baskılarından bulup kırpılmamış halininin okunmasını öneririm.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gary Allen
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Glendale, Kaliforniya, ABD, 2 Ağustos 1936
Ölüm:
Long Beach, Kaliforniya, ABD, 29 Kasım 1986
Frederick Gary Allen, Amerikalı muhafazakar bir yazar ve komplo teorisyeniydi. Allen, uluslararası bankacılığın ve politikanın iç kararları kontrol ederek, seçilen yetkililerin ellerinden alarak teorisini destekledi.

Yazar istatistikleri

  • 53 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 145 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.