Hakan Emren

Hakan Emren

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Aslında kadınlar bir çok şeyi erkeklerinkinden katbekat gelişmiş olan hayal dünyalarının etkisiyle yaşarlar. Erkekler için aşık olmak, tahrik olmak için görmek yeterlidir. Kadınlar için ise görmek hiçbir zaman yeterli değildir. Kadınlar hayal etmelidir, düşünmelidir, her şeyden önce kendi kafasında yesertmelidir. Zaten kadınlar beyinlerinin düşünmeyle ilgili kısmını daha çok çalıştırdıkları için herhalde hemen her konuda daha üstündür erkeklerden.
Hakan Emren
Sayfa 16 - Chiviyazilari
O anda aklıma Bodrum da yaşadığım güzel günler geldi. Bu günleri ikiye ayiriyordum. J.Ö. ve J.S.
Jessie den önce ve Jessiden sonraki günler, aslında hepsi güzeldi..
Hakan Emren
Sayfa 19 - Chiviyazilari
Jessie pencerenin önüne geçerek tüm manzarayı bozdu, ' asıl manzara benim ' dercesine bir bakış firlattiktan sonra dudaklarima yapıştı........ yaklaşık dört aydır alnımızın akıyla, Bodrumda Aşk başkadır, diyenleri utandirmamaya çalışıyorduk.
Hakan Emren
Sayfa 17 - Chiviyazilari
Rahattım çünkü redddedilmememistim ve bardaki tüm erkeklerin hayranlıkla baktığını hissediyordum. Rahatsızdım çünkü çok güzeldi. Hem de rahatsız edecek kadar güzeldi. Çirkin hissetmiştim kendimi..
Hakan Emren
Sayfa 34 - Chiviyazilari
Münevver ve Deniz arasında doğan o gizemli bakışmalar Münevver in Deniz e uzattığı bisküvi ile tarifsiz bir duygu seline dönüşmüştü...
Bodrumdaki tek luksum geceyarısından sonra Jessie yle tanistigim Rick's Bar'a gitmekti. Genelde ingilizlerin takıldığı hatta bir ara türklerin içeri alınmadığı bir mekândı burasi.
Hakan Emren
Sayfa 29 - Chiviyazilari
O Jessie ile bodrumdaki dördüncü ayımızdı....dört ay boyunca aklımda hep şu soru vardı:
Bu kız benim neyime aşık?
Hakan Emren
Sayfa 15 - Chiviyazilari
Hayatım yemek hazır, diye bağırdı. Tam birbuçuk saat ! Telefon parası da hesaba katılırsa Hayatım da yediğim ilk somon fileto , hayatım boyunca yediğim tüm hazır yemeklerin toplamından daha pahalıya patlamıştı.
Hakan Emren
Sayfa 29 - Chiviyazilari
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hakan Emren
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.