Hatice Uyğun

Hatice Uyğun

Yazar
8.0/10
5 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
26
Gösterim
Umut:hayal kurabilmek hayallerimiz yok oldukça tekrar inanmak sevme ihtimalini bile çok sevmektir.Ben hayata her zaman çıkış yolu olduğuna inananlardanımdır.Belki de umutlarımım sayesinde ayaktayımdır.Beni güçlü kılan umutlarım ve hayallerimden ibaret.
439 syf.
·9/10
Kitabımızın aşık bir kızın hikayesi konulu diyebiliriz. Beraberinde bu kızımız (Ateş) neler yaşamış, başından neler geçmiş,kimlerle karşılaşmış ve aşık olduğu adama karşı nasıl bir yol izlemiş bunları okuyoruz. Başlarda sade konusu itibariyle ilgi çekici gelmeyebilir fakat okudukça olayların aslında ne kadar sindirilerek işlendiğini ve özenle yazıldığını anlamanız mümkün. Bu kitap ya yaşanmışlıklara dayanıyor ya da yazar bu kitap için kendine ayrı bir dünya yaratmış. Anlayacağınız üzre kitap sizi bir dünyanın içine alıyor kah Ateş'e kızıyorsunuz kah Mehmet' bazenleri mutlu ediyor sizi,yüzünüzde bir tebessüm... Eğer siz de bu dünyada kaybolup gitmek istiyorsanız Çoban Yıldızı'nı hemen alıp okumalısınız! Ben de yazarın diğer kitaplarını okumak için sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Bunlar dışında içindeki şiirlerin,şarkıların dipnot olarak alınmasını isterdim. Şairlerin isimleri,şiirlerin ve şarkıların isimleri... Bazı kısımlarda gerçekten gözüm dipnot aradı.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.