Işık Elçi

Işık Elçi

Yazar
8.4/10
25 Kişi
·
59
Okunma
·
9
Beğeni
·
1151
Gösterim
Adı:
Işık Elçi
Unvan:
Rüya Eğitmeni / Spiritüel Yaşam Koçu.
Siz bir rüya görseniz, size yazmanız gerektiği söylense ve uyandığınızda tüm yaşamınızı kökten değiştirmeyi göze alır mıydınız? Işık Elçi, rüyalarını hayata geçirmek için yola çıktı. Yolun nasıl olacağını ya da devamında ne getireceğini bilmeden. Onun sahip olduğu şey ise rüyanın ona verdiği mesaj oldu. Ve İlahi güce duyduğu sevgi ve iman.

Sonra attığı her adımda rüyalarından destek aldı. Uyanık yaşamın uykuda ki yaşamla bir bütün olduğunu fark etti. Her rüyasını gerçekleştirdikten sonra, tam bir teslimiyet ve güven duymanın karşılığını berrak ve net rüyalar ile uyanık yaşamda ki mucizeler ile aldı.

Işık Elçi halen, İlahi gücün rehberliğini almaya devam etmektedir. Rüyaların ona gösterdiği yolda ilerleyerek hayat amacını gerçekleştirmektedir.

Rüyalardan aldığı mesajla Işık Elçi olarak adını değiştirmesiyle birlikte, aldığı dramatik yazarlık eğitiminden sonra, yazdığı Rüyalarla Kişisel Gelişim kitabı hayatında dönüm noktası oldu. Bu kitaptan sonra Türkiye’nin her yerinden rüyalar üzerine seminer teklifleri alan Işık Elçi, Rehber Rüyalar seminerleriyle yüzlerce kişiye ulaşıp hayatlarına ışık oldu. Türkiye’deki insanların rüyalara bakış açılarının, kalıplaşmış sembollerle yaşadıkları korkuların son bulmasına elçi oldu. 2003 yılından beri Rüyaların İyileştirici gücü üzerine yaptığı sayısız çalışmalarla, danışanlarının hayatlarına ışık tuttu. Pek çok kişi, rüya yorumlarıyla hayatlarında kökten iyileşmeler yapılabileceğini deneyimledi.Yaşadığı her deneyimle rüyalarla iş birliği içinde olduğumuzda ve onu eyleme geçirdiğimizde insanların hayatında mucizevi değişimlerin kolayca gerçekleştiğini gördü. İnsanın zaten varlığıyla bir mucize olduğunu söyleyen Işık Elçi, kendi gücümüzü ortaya çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Bununla birlikte her zaman olduğu gibi rüyalarının rehberliğiyle kaynaktan aldığı mesajları hayata geçirerek Esma-ül Hüsna ve Tekamül Kaynakları çalışmalarına başladı. Ve bu konuda çok sayıda eğitimler vererek, katılımcıları bu konularda bilgilendirerek Türkiye’de bir ilk oldu. Bu çalışmalarda insanların Yaradan’la bütünleşip ondan bir parça olduğunu kabul etmesine rehberlik etti. Tüm çalışmalarında hiçbir şeyin kendimiz olma kararlılığımızı engelleyemeyeceğini anlatmaktadır.

Ayrıca Televizyon ve basılı yayımlarda da bilgisini paylaşan Işık Elçi, 1,5 yıl kadar Takvim gazetesinde hem rüyalarla ilgili hem de hayata dair aldığımız mesajlarla ilgili yazılar yazdı. Show Max kanalında 3 yıl kadar Rüyalar Gerçektir programını yaptı. Bunun yanı sıra, hem televizyon hem radyo kanallarında bir çok programa katılıp Rüyalar, Esma ül- Hüsna ve Tekamül Kaynakları ile ilgili bilgiler vermektedir.

Kuantum Düşünce ve Yaşam merkezi kapsamında yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarına, seminerlerine aktif şekilde devam etmektedir. Yurt dışında eğitimler vermeye başlayan Işık Elçi kendi değerlerimizi paylaşma konusunda da güzel bir misyon üstlenmiştir.

2010 – 40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülünü eğitim ve sosyal sorumluluk projeleriyle layık görülen Kuantum Düşünce ve Yaşam merkezi halen sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine devam etmektedir.
"Umut insanı hayata bağlayan en güçlü bağlardan biridir."

@isikelci #ışıkelçi #aşkyanılgısı #okuyorum #kitapalıntısı #kitapokumakgüzeldir
@monakitap #monakitap
Işık Elçi Mona Kitap
224 syf.
·Puan vermedi
Güzel bir tasavvufi kitap yorumu ile sizlerleyim arkadaşlar.
Kitap akıcı bir dille yazılmıştı. Bu yüzden hiç sıkılmadan rahatça okudum. Okurken o kadar çok yerde durup düşündüm, kendimi sorguladım ki anlatamam. Altını çidiğim yerler çok oldu. Kalemini beğendim yazarım.
Elif, Allah yolunda birliği, dostluğu, sevgiyi temsil ediyor.
Elif olmak bize doğruluğu simgelerken, vav olmak ise, sadece Rabbim karşısında eğilmek olduğunu ve hayatımıza bunları baz alarak neler yapabileceğimizi, daha doğrusu yapmamız gerekenleri Kur'an'ı Kerim'den ayetlerle süsleyerek bize anlatmış yazar.
Herşeyin Allah'tan geldiği ve ne sıkıntımız derdimiz, ihtiyacımız varsa sadece Allah'tan istememiz gerektiğini çok güzel dile getirmiş yazarımız.
Dua etmenin önemine de değinmiş. Ve daha birçok şey anlatılıyor kitapta.
Kısacası güzel bir kitaptı. Mutlaka okumanızı öneririm. Bazen bu tarz kitaplar okuduğumuz da çok sıkılırız daha doğrusu ben çok sıkılırım ama bu kitapta öyle olmadı. Okudukça okumak geldi içimden. Yazarımıza çok teşekkür ediyorum. Kalemine sağlık.
İyi okumalar diliyorum
Kitapla kalın
224 syf.
·4 günde·10/10
Kamil insan olmanın yolu hakkında yazılmış olan eserde, Esma-ül Hüsna'ların dualarımız da ne kadar etkili olacağına örnekler verilerek, nefs mücadelesinin aşamaları hakkında bilgiler içeriyor...

Ne istersen Allah'tan iste diyen yazar, kendi Spritüel deneyimlerini, rehber rüyalarını ve nefs mertebeleri hakkında yaptığı araştırmaları, sade ve anlaşılır yazım dili ile okuyucuya sunuyor...

Elif olmak, doğruluğu, dürüstlüğü simgelerken, Vav olmak tasavvufta sadece Yaradan karşısında eğilmek ve bu ikisi arasında hayatımızın her aşamasını sorgulayarak, neler yapabileceğimizi, kendi içimizde yaşadığımız duygu ve düşüncelere bakıp, eksiklerimizi giderip, halife olduğumuzu hatırlayıp, düşüncelerimizin kaderimiz üzerinde ki etkilerini, Kur’an-ı Kerim'den ayetler vererek bizleri bilgilendiren örneklerle, kitap sona eriyor...

“Allah müminlerin dostudur.” (Âl-i imran: 68) ayeti kerime göre, Velayet Yolu (Velâyet ise; Allah'ın kulunu, kulun Mevlâ'sını dost edinmesinin) insan hayatı üzerinde ne gibi etkileri olabileceğine güzel örnekler veriyor...

Okuyacak olan kitap dostlarına keyifli okumalar dilerim...
240 syf.
·Puan vermedi
Sık gördüğümüz rüyalar bizlere neler anlatıyor.Kitap bunların üzerinde durmaya çalışıp yol göstermek adına yazılmış bir eser.Bilinçaltımıza attığımız düşüncelerimizin rüyalar üstünde ne kadar etkisi var? Bu sorulara cevap bulacağınız bir kitap...
224 syf.
·4 günde
Kitap sizi iç dünyanıza bir yolculuğa çıkarıyor. Kısacık bir kitap olsa da sayfaları çevirmek size zor geliyor çünkü düşünüp, kendinizi sorgulayacağınız sayfalar sizi bekliyor. ⁣
Her insan kendi kaderini kendi çizer. Her şeyi kadere atıyoruz çoğu zaman ama kaderimizi seçimlerimizle kendimiz belirleriz. ⁣
Zor zamanlarımızda sadece Allah'a sığınmamız ve ne derdimiz varsa devasını ondan istememiz gerektiğini çok güzel aktarmış yazarımız. ⁣
Yazar ile tanışma kitabımız oldu ve yazarın kalemini anlatım dilini beğendim. ⁣
Elif yolunda olup Vav'a sonsuzluğa ulaşmak isteyenler için tavsiyemdir. Tasavvuf severler kesinlikle okumalı...⁣
Herkese keyifli okumalar dilerim...⁣
272 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10
REHBER RÜYALAR

“Rüyalarınızın rehberliğine güvenmek, içimizdeki özünüze güvenmektir. Rüyalarınıza inanmak, sizi yaratan biricik varlığa inanmanız demektir. Rüyalar hayatın kendisi gibi bir armağandır.”

“Seçimlerimizle yaşamımızı değiştiriyoruz. Sorularımızla, beklentilerimizle, yargılarımızla, deneyimlerimizle ruhumuzun geleceğini belirliyoruz. Her an değişim halindeyiz. Bu değişim rüyalarımızda gördüğümüz sembollerin de anlamlarını değiştiriyor.”

Yazarımızın eserini okurken okuma süresince okuyucuya çok şey katıyor. Özellikle dikkat etmemiz gereken, yaratana dua ederken, bir dilekte bulunurken söylediğimiz kelimelere çok dikkat etmemiz gerektiği. Farkında olmadan evrene farklı bir mesaj verebiliriz. Sonrasında bir olay başımıza geldiğinde de neden diyoruz… İş arkadaşlarıma da bu konudan bahsettim ve artık bir isteğini aklından geçirirken bile duraksıyorlar yanlış bir mesaj gitmesin diye. Gördüğümüz rüyalar bazen çok önemli mesajlar içerebiliyor ancak bu rüyaları yorumlayabilmek önemli. Kötü olarak tanımladığımız bir rüya gerçek hayatta bize olumlu olarak yansıyabilir. Allah, rehber rüyalar ile bize mesajlar verdiğinde onları çözebilirsek ne ala… Eserde örneklerle anlatılmış bazı rüyalar ve nasıl yorumlanabilir şeklinde devam eden yazılar ile yazarımız bizlere daha açıklayıcı olsun diye böyle bir tarz seçerek yazdığına inanıyorum. Bazı kısımlarında kafam karıştı, belki de o kısımlarında kendimi veremedim kitaba. Eserin başlarında ve sonlarında bazı bölümlerinde sıkıldım ancak tamamını ele alırsak eser güzel güzel ince ayrıntıları ile yazılmış. Yazarımızın eline yüreğine sağlık, nice yeni eserlerde buluşmak umuduyla.

#ışıkelçi #rehberrüyalar #okudumbitti
240 syf.
·Beğendi·7/10
#kitapalıntı
#isikelci
#uyanışyayınevi
#tanrıdangelenisöyleokumaetkinliği
#madamappleveokuyanteraziileokuyoruz
#okudumbitti #kitapyorumu
Herkese selam.Yine güzel bir yorumla beraberiz.
Annesi ve babasinin kavgaları ile büyüyen, 9 ve 10 yaşlarında iki kız çocuğu.Annesi iki çocuğunu da bırakıp evi terkeder.Babasının işleri yüzünden(zaten babasının başka bir hayatı vardır) evde tek kalan iki kızkardeş karınlarını doyurmak için çalışmaya başlarlar.Yarı aç,yarı tok süren bir hayat yaşıyorlardır.O 9 yaşındaki küçük kız büyür ve geçmişiyle yüzleşmek için küçükken yaşadığı köye geri döner.Yol boyunca yaşadığı olaylar bir bir gözlerinin önüne gelir.
Annesi ve babasının kavga sebepleri ne?
Babası kızlarıyla niçin ilgilenmiyor?
Bu iki kızın nasıl bir çocukluğu oldu?
Kızları o köyden almaya gelen kim?
Babasına ne oldu?
Kırmızı ayakkabının sırrı ne?
Emel ve ablasının başına hangi olaylar geldi?
Emel kime mektup yazdı?
Emel'in köye gitmesinin asıl sebebi ne?
Kız çocuklarının ilk aşkı babalarıdır.Koca bir Çınar düşünün gölgesinde durduğunuz.Ama bu hikâye de maalesef o çınarın dalları çoktan kırılmış.Emel ve ablasının yaşadıkları içimi titretti.Benim de iki çocuğum var ve ellerine diken batsa dahi yüreğim acır.Nasıl bir anne baba çocuğunu düşünmez.Gerçi çok var hayatımızda yaşanan gerçekler...Yalnız başlarına kalan iki kız çocuğu ekmek kazanabilmek için yaptıkları...Okurken çok üzüldüm.Fazlasıyla ağır bir yaşantıları olmuş.Geçmişiyle yüzleşmek için geri dönmesi ve yüzleştiği durum.Artık ben kitabın sonlarında bittim.Benden bu kadar ve devamını kitapta okuyun diyorum.Yüreğinizin dahi ağlayacağı güzel bir kitaptı.Sevgili yazarım kaleminiz daim yolunuz açık olsun.
203 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Acılarla hüzünlerle dolu bir çocukluk. Aslında en zor şey anne babasız çocuk olmak. Hayatın aslında gerçekleri kitapta önümüze çıkan. Ama işte insan gine de beklentilerinden vazgeçmiyor. Aslında çok da bir şey istemese çocuk anne babasını yanında istiyor.
240 syf.
·8 günde·Beğendi·Puan vermedi
Emel ve bir yaş büyük ablası Esin'in öyküsü...
Annesi babası ayrı hayatlarda...
Anne baba diyemeden geçen çocuklukları, sevgiye aç küçük iki yürek; açta açıkta köy de, yıkık bir evde geçen yaşamları; temizliğe giderek bağlarda bahçelerde çalışarak karşılığında öğün yemek yemelerinin şükrünü yaşayan iki beden...
Pencere önünde uzunca bekleyişlerinde düşlerden düşlere geçişleri?
Kormaya, karanlıkta bırakılışlarına, yalnızlığa... alışmak için anne baba rollerine bürünmelerini?
Geçen zamanlarının sorgulanmayışıyla herşeyi daha ağır eden bir yan... iki kardeşi ayırma çabaları
Esin bir süre sonra nereye neden gider?
Emel hayata kim için nasıl tutunur, neleri başarır hayatında?
Yılları nasıl geçer?
ne zaman ve kimlerle çocukluğunun geçtiği köye döner?
Kimlerle karşılaşır? Neler yaşar?
En son bir cümle toparlar beni "'üzgünüm' diyorsun, bu sefer daha derinden geliyor söylediklerin, işe şimdi TANRI'DAN GELENİ SÖYLÜYORSUN..."
İste bu Emel'in herşeye herkese rağmen affetmenin büyüklüğü.
Yalnızlığın tüm büyüklerin ayıpları...
240 syf.
·Beğendi·10/10
*()* TANRI'DAN GELENİ SÖYLE / IŞIK ELÇİ *()*
*()* UYANIŞ YAYINEVİ *()*
KİTAP SAYISI:240
“Kaç kadının su altı sessizliği var içimde, dokunsan titrersin. Kelebek etkisi olurdu senin ufacık bir dokunuşun tüm akışı değiştirebilirdin bende… Farklı farklı kadınlar yarattım içimde… Duruma, duyguya göre değişen… Bir tanesi en çılgın olanı kafasına eseni yapan ayrı bir tarzı var onun deli dolu… Bir diğeri çok ciddi kaşları çatık dolaşıyor çok korkuyor yanlış anlaşılmaktan. Yanlış anlaşılıp yalnız kalmaktan… Bir diğeri yumuşacık her şeye sevgi penceresinden bakıyor. Hep sevgiden sevgiden bahsediyor ama sevgiye sadece kelimeler kadar sahip, hiç yaşamamış bilmiyor... Bir tanesi hayalperest hep hayaller kuruyor gözü kara inanırsa peşinden gidiyor en çok o benziyor sana. Gitmeye karar verdiyse senin kadar acımasız olabiliyor... Yanlarım var daha pek çok, bir gün geri döndüğünde beni sevmen için ve seni kaybetmemek için yarattığım yanlarım… Neden hoşlanırsın bilmiyorum ki… Ne kadar çok olursa olsun benden, hepsi farklı farklı, bir yanım hoşuna gider kalırsın ebedi.” Beni ne sevdirir sana?

(Tanıtım Bülteninden)


KİTAP YORUMUM: Kitap dram gibi başlar iken konusu farkındalık, affetmenin önemi, neyi niçin yaşıyoruz? sorularının cevabı olarak bizlere özetle ışık olarak dönüyor.
2 Minik kız kardeşin anne ve babasının kendilerini ihmal ve görmemezlikten gelmesi ile sanırım özet ile böyle söylenebilir mücadeleleri başlıyor.
Onların özel günleri bile yok ki anne ya da babalarını görmek için bir nedenleri olabilsin. Bazı çocuklara aslında hayat daha da dar gelir.
Kız çocukları babaya çok aşık olurlar. Bu hep böyle olmuş Tarih boyunca. Psikolojik boyutu illaki vardır ama bence Baba gücü simgeliyor. Çocuk bu gücü, şefkati seviyor.
Tabi ki duygusallaşarak okudum kitabı. Sanırım baba ve anneye çok kızmama rağmen en çok Baba'ya yüklenmiş olabilirim. Çünkü anne çok gençti ve başkalarının hatasının bedelini o da ödemek zorunda kaldı. Emir'e ise çok kızgınım hem de öyle böyle değil. Bir insan gücünü neden kendinden güçsüzler üzerinde dener? Sanırım egosu yüksek kişiler bunu yapabiliyor. Tahmin ettiğiniz gibi kitabı okurken içimdeki minik kız çocuğu çok hüzünlendi. Hatta baba kızın o yüzleşme kısmında bende koptum. Zaten içimizdeki minik çocuğu şifalandırmak yerine cezalandırırsak farkında olmadan o hep ağlıyor her halde.
Kitaptan öğrendiğim dersler ise çok değerliydi.
- Hayatımıza giren olumsuz insanların, olumlu insanların hepsi görevli. Bizi yükseğe çıkartmak uğruna bizi üzerler, terk ederler. eğer mesajı alıp asla pes etmezsek ve o insanları affedebilirsek hayatımıza farkındalıklar akmaya başlıyor.
- Eğer biz ne istediğimizi karar verirsek o hedefe gidecek yollar bize illa ki bir şekilde açılacaktır.
Sayfa 124 de ki duayı çok sevdim. Kahramanımız belki farkında olmadan belki yalnızlıktan doğayı çok güzel lehine kullanabiliyor. O bölümleri çok sevdim. Sorgulama kısımlarını çok sevdim. Yani körü körüne değil, düşünerek, hissederek doğru yolu buluyor. Rüyaların çıktığına ve rüyalar ile şifanın geldiğine inanıyorum. O bölümlerde süperdi. Aslında kaybetme korkusunu abla ile birlikte yendiğine inanıyorum. Yani bazen yüzleşmek gerekir. Acı bir şekilde yüzleşmek durumunda kaldı. İçindeki çocuğu şifalandırarak insanlara yardım edecek seviyede bir yerde olması muntazam okura güzel dönüyor.
Mezarlara dua ederken özellikle çocuk mezarlarına ehemmiyet vermesi kısmını da çok sevdim. Kahramanımız sıradan bir kız çocuğu değildi bu çok belli. Yaşıyor, sorguluyor, karara varıyor, inanıyor. Olumsuz olacakları hissetmesi ise onu yine özel yapan şeylerden ama olacakların önüne geçmek imkansız olduğunu maalesef biliyoruz.
Yazarımıza başarılarının devamını diliyorum.

#ALINTI
Mutlu olmamı engelleyen, tüm eski olumsuz inançlarımı iptal ediyorum. Mutluluğu, sevgiyi seçiyor, kabul ediyorum. Ailem olsun istiyorum.
DUYGU SONGÜL KAHRAMAN
240 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Bir çok arkadaşım eserin nasıl olduğunu sormaya başladı.
Fazla ince detaya girmek istemiyorum, okumanızı tavsiye ediyorum. Spoi vermeden bir yorum yazmaya çalışıyorum. Bu arada kitapta ara ara basım hataları vardı özellikle ş harflerinde.

Yazarımızın eline yüreğine sağlık, nice güzel eserler ile buluşmak dileğiyle.

#ışıkelçi #tanrıdangelenisöyle #kitapyorumu #okudumbitti

Yazarın biyografisi

Adı:
Işık Elçi
Unvan:
Rüya Eğitmeni / Spiritüel Yaşam Koçu.
Siz bir rüya görseniz, size yazmanız gerektiği söylense ve uyandığınızda tüm yaşamınızı kökten değiştirmeyi göze alır mıydınız? Işık Elçi, rüyalarını hayata geçirmek için yola çıktı. Yolun nasıl olacağını ya da devamında ne getireceğini bilmeden. Onun sahip olduğu şey ise rüyanın ona verdiği mesaj oldu. Ve İlahi güce duyduğu sevgi ve iman.

Sonra attığı her adımda rüyalarından destek aldı. Uyanık yaşamın uykuda ki yaşamla bir bütün olduğunu fark etti. Her rüyasını gerçekleştirdikten sonra, tam bir teslimiyet ve güven duymanın karşılığını berrak ve net rüyalar ile uyanık yaşamda ki mucizeler ile aldı.

Işık Elçi halen, İlahi gücün rehberliğini almaya devam etmektedir. Rüyaların ona gösterdiği yolda ilerleyerek hayat amacını gerçekleştirmektedir.

Rüyalardan aldığı mesajla Işık Elçi olarak adını değiştirmesiyle birlikte, aldığı dramatik yazarlık eğitiminden sonra, yazdığı Rüyalarla Kişisel Gelişim kitabı hayatında dönüm noktası oldu. Bu kitaptan sonra Türkiye’nin her yerinden rüyalar üzerine seminer teklifleri alan Işık Elçi, Rehber Rüyalar seminerleriyle yüzlerce kişiye ulaşıp hayatlarına ışık oldu. Türkiye’deki insanların rüyalara bakış açılarının, kalıplaşmış sembollerle yaşadıkları korkuların son bulmasına elçi oldu. 2003 yılından beri Rüyaların İyileştirici gücü üzerine yaptığı sayısız çalışmalarla, danışanlarının hayatlarına ışık tuttu. Pek çok kişi, rüya yorumlarıyla hayatlarında kökten iyileşmeler yapılabileceğini deneyimledi.Yaşadığı her deneyimle rüyalarla iş birliği içinde olduğumuzda ve onu eyleme geçirdiğimizde insanların hayatında mucizevi değişimlerin kolayca gerçekleştiğini gördü. İnsanın zaten varlığıyla bir mucize olduğunu söyleyen Işık Elçi, kendi gücümüzü ortaya çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Bununla birlikte her zaman olduğu gibi rüyalarının rehberliğiyle kaynaktan aldığı mesajları hayata geçirerek Esma-ül Hüsna ve Tekamül Kaynakları çalışmalarına başladı. Ve bu konuda çok sayıda eğitimler vererek, katılımcıları bu konularda bilgilendirerek Türkiye’de bir ilk oldu. Bu çalışmalarda insanların Yaradan’la bütünleşip ondan bir parça olduğunu kabul etmesine rehberlik etti. Tüm çalışmalarında hiçbir şeyin kendimiz olma kararlılığımızı engelleyemeyeceğini anlatmaktadır.

Ayrıca Televizyon ve basılı yayımlarda da bilgisini paylaşan Işık Elçi, 1,5 yıl kadar Takvim gazetesinde hem rüyalarla ilgili hem de hayata dair aldığımız mesajlarla ilgili yazılar yazdı. Show Max kanalında 3 yıl kadar Rüyalar Gerçektir programını yaptı. Bunun yanı sıra, hem televizyon hem radyo kanallarında bir çok programa katılıp Rüyalar, Esma ül- Hüsna ve Tekamül Kaynakları ile ilgili bilgiler vermektedir.

Kuantum Düşünce ve Yaşam merkezi kapsamında yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarına, seminerlerine aktif şekilde devam etmektedir. Yurt dışında eğitimler vermeye başlayan Işık Elçi kendi değerlerimizi paylaşma konusunda da güzel bir misyon üstlenmiştir.

2010 – 40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülünü eğitim ve sosyal sorumluluk projeleriyle layık görülen Kuantum Düşünce ve Yaşam merkezi halen sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine devam etmektedir.

Yazar istatistikleri

  • 9 okur beğendi.
  • 59 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.