Işıl Taysever

Işıl Taysever

Yazar
7.6/10
8 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
8
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
72 syf.
·1 günde·9/10
Aslında bir kitap gibi değil de bir makale tarzında okunması gerekir. 70 sayfa ve 30-40 dakikada okunuyor. Çok güzel derlenmiş, konu hakkında bilgilenmenizi sağlayan ve aynı zamanda da gereksiz hiç bir bilgiye yer verilmeden bunu yapan bir yapıt. Özellikle bu tarz kitaplarda tekrar tekrar aynı şeylerin çevrilerek anlatılmasından sıkılan biri olarak çok beğendim.
72 syf.
·Beğendi·8/10
Dünyadaki herkese yani aklınızdan geçebilecek herkese 6 arkadaş uzaklıkta olduğunuzu söylesem bana inanır mısınız?!
Örneğin hayranı olduğunuz bir şarkıcıya, sanatçıya, her kitabını sabırsızlıkla okuduğunuz yazara ya da ünlü bir şirketin CEO'suna sadece ama sadece altı arkadaş uzaklıktasınız. Bunu biliyor muydunuz?
Siz de benim gibi hadi canım diyebilirsiniz başka fakat okuduktan sonra bu fikir aklınıza yatacak emin olun.
"İlişki ağlarınızı nasıl genişletirsiniz, bunun kariyerinize etkisi nedir ? Peki, bunu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar nelerdir ? İşte tüm bu sorularınızın cevabını bulabileceğiniz harika ilüstrasyonlarla dolu, rengârenk, neşeli ve bir o kadar da yararlı önerilerle dolu bir kitap."

Özellikle üniversite öğrencilerine, mezun olup da iş arayanlara, bir de oturduğu yerden iş arayan ve sürekli torpile ihtiyacı olduğunu düşünenler bu kitabı okusun. Torpile değil iyi bir networkinge ihtiyacın var.

Yazarın biyografisi

Adı:
Işıl Taysever
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.