J. J. McAvoy

J. J. McAvoy

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4
319 Kişi
okuyor-dolu
628
Okunma
v3_begen_dolu
25
Beğeni
goz
2.390
Gösterim
Doğum
Montreal, Canada, 13 Şubat 1993
416 syf.
·
4 günde
·
8/10 puan
Kitaba başlarken bir beklentim yoktu. Ama olayların gidişatını falan beğendim. Okurken sıkılmadım en azından. Okumak isteyenler +18 bir kitap olduğunu bilmeli. Hem cinsellik hem şiddet yönünden. :) Mafya tarzı kitapları seviyorsanız ve kafanızı dağıtmak gibi bir niyetiniz varsa okunabilir. Declan başıyla onayladı. "O da tıpkı senin yaptığın gibi Melody'i korumaya çalıştı. Ama artık onu koruyabileceğimizden emin değilim. Çünkü Aviela Giovanni ülkeye geri döndü." Bu sözler cehennemin kapılarının açıldığını ve ölümcül alevlerin yayıldığını bir kez daha anlamama neden oldu. " Mel bunları öğrendiğinde Tanrı hepimizin yardımcısı olsun. "
kamera
Acımasızlar
kamera
J. J. McAvoy
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.0/10 · 435 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
440 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
DOKUNULMAZLAR Melody ve Liam uğradıkları suikast sonucu yaşadıkları yeri terketmek zorunda kalırlar. Bunun sonucunda Amerika'nınn tamamını ele geçirmek istemektedirler. Bu sıralarda Liam Melody ile ilgili ve aynı zamanda tüm mafya dünyasını yakından ilgilendiren bir şey öğrenir. Ama bunu Melody'den gizli bir şekilde yürütmek ister. Bunu ne kadar başarabilecektir? Liam ve Melody'nin ailesini dağıtmak isteyenler amaçlarına ulaşabilecekler mi? - Öncelikle ben tekrar uyarımı yapayım. Bu kitap kesinlikle 20 yaş üzeri. İçerisinde çok fazla şiddet ve çok fazla cinsellik barındırdığından 20 yaş altı insanların okumasını tavsiye etmiyorum. - Öte yandan Dokunulmazlar ilk kitabına göre kat kat daha iyiydi. Acımasızlar giriş kitabı niteliğiydi hemen hemen. Ona da bayılarak ve bir çırpıda okumuştum ama bu 2. kitabı kesinlikle mükemmeldi. - Liam ve Melody'nin ilişkilerinin dinamikleri, birbirlerine karşı olan sevgileri, Melody'nin zekası , ailelerini koruma iç güdüsü çok güzeldi. Öte yandan sizi sinir krizine sokacak olan birisi var kigerçekten saçlarınızı yolarsınız. OLİVİA ! Ben bu kadından aşırı nefret ettim. Sağolsun her sahnesi beni çıldırttı. Umarım 3. Kitabında daha fazla çıldırtmaz diyeceğim ama korkuyorum. - Sonuç olarak benim çok severek okuduğum, okurken eğlendiğim, sinir olduğum , türlü duyguları bana yaşatan bir kitap serisi kendisi. Mafya kitaplarını sevenlerin asla kaçırmak istemeyeceği türden.
kamera
Dokunulmazlar
kamera
J. J. McAvoy
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.3/10 · 157 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
294 syf.
·
3 günde
·
9/10 puan
Yazarı bizde bir türlü tamamlanmayan Mafia serisi tamamlansa okusam diye bekliyordum . Dedim bari tek kitaplarından okuyarak bir dilini anlatımı göreyim . Kitap süper güzel bakın kesinlikle >>>> Okuyun o derece :)))))) Ben genelde kitapları okurken çok ender tahmin edemediğim şeyler olur . Fakat burada o kadar manyak ters köşeler oldu tarifi yok hele bir tanesi breh breh dedim :D :D Konuyu sathi anlatıp daha çok yorum yazıcam :) Okumak isteyenlere en ufak açık vermemem lazım zira . Felicity Harper üç işte çalışan 2 en iyi arkadaşları Cleo ve Mark ile aynı evde yaşayan çok güzel akıllı acayip yetenekli cıvıl cıvıl bir hatun . Bir gün bu iki arkadaşının zoru ile bir şeker baba partisine katılıyor :D Felicity'nin şeker baba ile falan işi yok o zaten ilişki yapmıyor sadece seks ve iş bitiyor . Parti sırasında gittiği evi gezerken odalardan birinde piano görüp çalmaya başlıyor . Bu sırada asıl evin sahibi kardeşi ondan izinsiz evini böyle bir parti için kullandığı için sinir olan Theodore Darcy aynı odada Felicity'den habersiz onu izliyor . Theodore Darcy çok yakışıklı bir yönetmen, yazar, yapımcı ve Darcy Entertainment'ın CEO'su. Ayrıca bir milyarder. Felicity'yi ilk gördüğü andan itibaren onun güzelliği ve yeteneği karşısında büyüleniyor Çünkü hatun piyanoyu küçük bir dahi gibi çalıyor o anda orda müzik yaratıp parça oluşturuyor adamın nutku tutuluyor . Onu takip ediyor sonunda bir anlaşma yapıyorlar sınırlı bir süre için seks ve arkadaşlık yapacaklar koşul vs olmayacak . Kitabın tamamı bununla ilgili... ama yüzeyde. Fakat bu şekilde bile çok tatlı giden romanda öyle bir manyaklık başlıyor ki inanamıyorsunuz . Theo'yu çok sevdim o tipik milyarder değildi ki dürüst olmak gerekirse çok hoş oldu bu şekilde olması . Kendini beğenmiş ve sevecen bir şekilde sahipleniciydi ve hikaye ilerledikçe değer verdiği herkesle ne kadar harika olduğunu defalarca kanıtladı. Felicity'nin hayatında ihtiyaç duyduğu her şeydi ve en başından beri ona inanmasını çok sevdim. Ama en çok sevdiğim şey, ondan asla vazgeçmemesiydi. Sadık, tatlı, sevecen ve Felicity için her şekilde mükemmeldi. Gelelim Felicity'ye çok sevdim çok kızı inanılmaz bir hatun oda Theo için hayatına ışık mutluluk oldu birbirlerine nefis yakıştılar . Tekrar yazıyorum bakın mutlaka okuyun pişman olmazsınız
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;