1000Kitap Logosu
Jack Trout
Jack Trout
Jack Trout

Jack Trout

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.0
35 Kişi
96
Okunma
4
Beğeni
878
Gösterim
ANKA misali gezginokur
Pazarlamanın Sihirli Lambası'nı inceledi.
114 syf.
·
396 günde
Günümüzde hızla değişen iş dünyasında yöneticilerden bütün kademelerde çalışanlara kadar iyi bir kariyer yapmak isteyen herkesin pazarlama bilmesi kaçınılmaz bir hal aldı. Eğer bilgisayarınıza bir cin yüklü değilse, işte Jack Trout’un Pazarlama Cini’nin size öğreteceği birkaç şey: - Markalama nasıl işe yarar? - Ürün stratejisi nasıl kurulur? - Doğru fiyatlandırma nasıl yapılır? - İyi araştırma nasıl yönetilir? - Logo nasıl seçilir ve kullanılır? - En yaygın pazarlama hatalarından nasıl sakınılır?
Pazarlamanın Sihirli Lambası
OKUYACAKLARIMA EKLE
Muhammed Yılmaz
Konumlandırma'yı inceledi.
256 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
İletişim Tasarımı
İnsanların en önemli özelliklerinden biri de iletişimdir. İletişimi etkileyen bir çok etken vardır. En temel öge insan - insan arasında olandır. İletişimde aktaran ile aktarılan arasındaki algılama önemlidir. Bu kitapta; Biz kimiz ya da ben kimim? Beni / bizi insanlar nasıl tanıyor ya da tanımlıyorlar? Kendimizi tanıttığımız gibi insanlar da bizi tanımlıyor mu? Bu gibi soruları soran ve buna cevap veren bir kitaptır. Özellikle de kendimizi doğru tanımlamak ve tanıtmak açısından faydalı bir kitaptır.
Konumlandırma
8.1/10
· 36 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
ANKA misali gezginokur
Pazarlama Savaşı'ı inceledi.
230 syf.
·
6 günde
Pazarlama artık bir savaş halini almıştır. Şirketler rakipleriyle başa çıkmasını öğrenmek zorundalar. Onları güçlü yanlarına karşı kendilerini kollamasını, zayıflıklarından yararlanmasını öğrenmek zorundalar. Mesele rakibinizi kendi şirketi uğruna ölüme yollama meselesidir. Önemli olan doğru stratejiyi uygulamaktır. BU KİTAPTA PAZARLAMA SAVAŞINDA KULLANILACAK TAKTİKLER ANLATILMIŞTIR.
Pazarlama Savaşı
9.0/10
· 18 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE