Judson A. Brewer

Judson A. Brewer

Yazar
6.2/10
17 Kişi
·
33
Okunma
·
2
Beğeni
·
61
Gösterim
Adı:
Judson A. Brewer
Unvan:
Psikiyatr
Doğum:
1974
İyi bir şey yaptığımda kendimi iyi hissederim, kötü bir şey yaptığımda kendimi kötü hissederim, benim dinim budur.
Judson A. Brewer
Sayfa 147 - Abraham Lincoln
256 syf.
·67 günde·Beğendi·10/10 puan
Kitap bilimsel bir kitap olması nedeniyle tek bir yerde ne yazım hatası ne de bir kelime hatasına rastlamadım. Teknik olarak bunlardı söyleyeceklerim.

Ne yapmak istiyorsak onu neden yapmadığımızı, özür dilerim beynimizin neden yapmak istemediğini detaylı, örnekli ve yalın anlatımıyla öğrenme imkanımız oluyor. Sözü fazla uzatmak istemiyorum; ama bu hayatta kendinize bir şey katmak istiyorsanız önce kendinizin ne olduğunu bilmelisiniz derler ya büyüklerimiz. Burada bana göre, kast edilen şey alışkanlıkların, duyguların, tepkilerin; ama önce beynimizi algılamalı, bilmeli ve öğrenmeliyiz.

Kendinize çok güzel şeyler katacaksınız. Ben çok verim aldım. Harika diyelim son olarak. Vesselam.
256 syf.
·1 günde·5/10 puan
Meditasyonun ile hayatımızda bir çok olumsuz aliskanliklari ve buna bağlı stres yönetimini ve olayın bütününe bakmayı anlatan tıp terimlerinin yoğun geçtiği anlaması biraz kısıtlı olan genel itibari ile gerçek yaşam hikayelerinin oluşturulduğu bir eser.
256 syf.
Kitap aslında güzel de yeterli bulamadım gene de okunacak psikolojik eserler arasında ortalarda yer alabilir. Şahsen kurtulmak istediklerimden pek kurtulamadım. Meditasyonu aşırı derece önem veriyor üzerinde bayağı durmuş.
256 syf.
·1 günde·6/10 puan
Yazar sigara alışkanlığını tedavi eden bir vaka üzerinden gitse de, öğrettiği şeyler ile "alışkanlık/bağımlılık" haline gelebilecek her şeyin önüne geçilebilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Judson A. Brewer
Unvan:
Psikiyatr
Doğum:
1974

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 33 okur okudu.
  • 8 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.