Kaan Kavuşan

Kaan KavuşanFutbolun Panteonu yazarı
Yazar
0.0/10
0 Kişi
2
Okunma
0
Beğeni
61
Görüntülenme

Hakkında

Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Yayımcılığı mezunu. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptı, sonrasında Star TV, Kanal 6, Hürkont, Goal.com, Akşam gazetesi ve Fitbol dergi gibi yayınlarda çalıştı. Bunun dışında futbol profesyoneli olarak Çaykur Rizespor’da futbol scoutluğu yaptı. Çalıştığı kurumların dışında, FourFourTwo, Magma, Hayatım Futbol, Deplase ve Yeni Ülke gibi dergilerin yanı sıra, Gazete Manifesto gibi internet sitelerinde de yazıları yayımlandı. Birçok youtube kanalında yorumculuk yaptı. Zaman zaman Akşam gazetesindeyken icra ettiği sinema eleştirmenliğine de devam etmektedir ve Ataru TV isimli bir sinema/tarih/kültür Youtube kanalına sahiptir.
Unvan:
Yazar
Doğum:
İstanbul, Türkiye, 1984

Okurlar

2 okur okudu.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Gözler hep seni arıyor neredesin sen
Futbolun henüz sanayileşmediği, oyuncu üretiminin fabrikasyona geçmediği bir dönemin eseri olup da ufak uzlaşmalar dışında kendi olmayı becererek modern futboldaki yerini koruyabilen birkaç oyuncudan biriydi belki de.
Sayfa 86
Reklam
Fırsatçı İnzaghi :D
Johan Cruyff ise “Aslında futbol oynayamıyor ama hep doğru yerde bulunuyor” diyordu, övdüğü mü yerdiği mi belli olmayan fikirlerini ifade ederken.
Eski bi AC Milan taraftarı olarak İtalya kısmına kesinlikle katılmıyorum
Birçoğumuzun kafasındaki formüle göre; Brezilya eşittir, güzel futbol ve çalımlar; İtalya eşittir, sıkıcı futbol ve defans.
Sayfa 8
“Penaltıyı sadece onu atmaya cüret edecek kadar cesur olanlar kaçırır”
Sayfa 5
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
Henüz kayıt yok