Kerem Öztürk

Kerem Öztürk

Yazar
7.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
1
Beğeni
·
94
Gösterim
Adı:
Kerem Öztürk
Unvan:
Akademisyen Yazar
Unutmayın, kişiler önemsendiklerini anladıkları anda size karşı daha farklı davranırlar ve daha çok samimi olmaya yatkın hale gelirler.
Hayatı ve olayları yorumlama ve düşünme kabiliyeti yüksek, farklı ve renkli fikirlere sahip, diğerlerinin göremediği şeyleri gören ve en doğru kararları alabilen bireylerin en önemli özelliğidir sıra dışı olmak.
İnsanı toplumda olduğundan iyi yahut kötü şekilde gösteren duygular, özgüvenle şekillenir. Özgüvenli yüksek hiçbir insan yoktur ki, kendisine ait olmayan bir hayatı yaşasın. Çünkü özgüven, kişiyi olduğu gibi davranmaya ve olduğundan farklı görünmekten kaçınmaya zorlar.
İnsan, hayatı boyunca tüm davranışlarının özünde tek bir dayanağa göre hareket eder. Bütün faaliyetlerinin, tavırlarının, davranışlarının altında tek bir çekirdek yatar. O da; kişiliğin şekillenmeye başladığı yaşlarda kendisine verilen doğru eğitim. Yani siz 35 yaşına da gelseniz, küçüklüğünüzde size programlanan şekilde hareket edersiniz.
"önemli olan iç güzellik, benim için dış güzellik ikinci planda kalır" sözü aslında bir oyalama taktiği olarak göze çarpar. Çünkü hiçbir insan tanımadığı birisinin dış görünüşüne onay vermeden onu tanımak istemez. Çünkü kalbe giden yol gözlerden geçer. Eğer dış görünüşünü beğenirsen, kişiliğini tanımak için onay verirsin.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kerem Öztürk
Unvan:
Akademisyen Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 4 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.