1000Kitap Logosu
Resim
Koray Kamacı

Koray Kamacı

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.2
24 Kişi
46
Okunma
4
Beğeni
1.059
Gösterim
Unvan
Türk Tarihçi, Yazar
384 syf.
·
5 günde
·
9/10 puan
Bugün yeryüzünde çok sayıda bağımsız devletin varlığına inanılmaktadır. Fakat bu devletlerin yöneticilerinin kendi ülkelerini ve halklarını ilgilendiren basit konularda bile kendi bağımsız iradeleriyle karar vermekte zorlandıklarını görebiliriz. İşte tam da bu noktada 'Derin Dünya Devleti' gerçeği ve bilinmeyen gizli güçler etkileri ön plana çıkmaktadır. -“Yeni Dünya Düzeni”nin aktörleri kimlerdir? -Suriye’deki savaşın arka planında neler vardır? -Dünyayı yöneten büyük aileler kimlerdir? -İlluminati ve Masonlar Dünyayı nasıl ele geçirmeyi planlıyorlar? -Derin Dünya Devleti’nin Türkiye’deki kadim sırları neler? -İsrail’in Ortadoğu’ya hakim olmak için hangi kanlı planları kuruyor? -Vatikan, Ortadoğu’daki hangi rolü üstlendi? -Vatikan’ın İslam coğrafyası içindeki ajanları kimler?
Okuyacaklarıma Ekle
296 syf.
·
Puan vermedi
Göktürk Yazıtlarına yansıyan Türk kozmogonisine göre, “Üstte gökyüzü, altta yağız yer, ikisinin arasında insanoğlu yaratılmıştır. İnsanoğlunun üzerine de (tanrı tarafından) Türk Kağanları (Bumin ve İstemi) oturtulmuştur.” Görüldüğü gibi, “gökyüzü ve yeryüzü”, yani bütün dünya Türk devletinin mekânını oluşturmaktadır.
Teşkilat
7.7/10 · 15 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
256 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Tarihin en eski dönemlerinden beri varlığını sürdüren Vatikan, günümüzde hala sırları ve kadim tarihi ile çözülmesi gereken pek çok gizemi içinde barındırmaktadır. Bu bağlamda Vatikan; geçmişten günümüze büyük sırlar barındıran Papa’lar, bazı önemli Kardinaller, siyasi çekişmeler, tarihi vesikalar, arşivler ve içinde barındırdığı önemli belgeler ile dünyadaki güç dengelerinin başında gelmektedir. Kendi içindeki bazı dini grupların ve tarikatların dünyaya yayılması ve dünyanın pek çok yerinde önemli operasyonlara imza atmaları da dikkate değerdir... Vatikan’ın sakladığı bazı sırlar dünya tarihini hatta dinler tarihini değiştirebilecek potansiyele ve güce sahiptir. Bu da her daim Vatikan’ı önemli devletler sıralamasında çok ayrı bir konuma yükseltmiştir. Bu kitabımızda da Vatikan ile ilgili bu sır ve gizemleri aralamaya çalıştık... * Vatikan’ın gizemli Papa’ları ve bilinmeyenler * Vatikan içindeki tarikatlar ve Türkiye bağlantıları * Papa 1. Jean Paul’un kayıp hatırat kitabının sırrı * Vatikan ve Osmanlı ilişkileri * Vatikan’ın Türkiye’de kullandığı bazı tarikatlar * Türkiye’deki Tarsus kazısı ve Vatikan’ın rolü * 21. y.y Haçlı Projesi: Dinlerarası Diyalog ve Ilımlı İslam * Vatikan’ın gizemli Kardinali: Jean Louıs Tauran * Vatikan’daki Deccal gizemi * Vatikan arşivlerindeki sır kitap Tüm bu bilgileri ve daha fazlasını bu kitabın satırlarında hayretle okuyacaksınız…
Vatikan
9.0/10 · 3 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.