Geri Bildirim
Leah Raeder

Leah Raeder

6.9/10
17 Kişi
·
35
Okunma
·
0
Beğeni
·
398
Gösterim
Adı:
Leah Raeder
Unvan:
Roman Yazarı
Doğum:
6 Nisan 1982
Sanki herkes mutluluğun sırrını biliyormuşta benimle paylaşmıyormuş gibi.
Aşık olmak işte böyle bir his, Wesley.Şükran.Bu berbat, güzel evrende var olduğunuza şükran duymak.
Kırılmış insanları kim onarır ki, diye düşündüm.Zaten mahvolmuş olan diğer kırılmış insanlar mı?Ve neden onarılmamız gerek?Bizi hayatta tutan geçmişimizdeki karışıklık ve kırıklıklardır.Ve o kırıklar, artık onları göremeyeceğimiz kadar derinlere kazınan, ancak aynısını başkalarında görünce hatırladığımız o yaralar, bizi bir şekilde başka bir şeye bağlar.
"kibirlilik ve umursamazlık cesaret veya gurur göstergesi değildir,sadece başa çıkma mekanizmasıdır.Çakalların arasında yaralı bir hayvansanız ya korkup teslim olur ya da güçlü numarası yaparsınız.Yara cesaretin kızıl madalyasıdır."
Dudakta her zaman hoşça kal, kalpte ise görüşmek üzere vardır.
Belki de bu gece burda olmamın sebebi, çocukluk korkularına ve anılarına sıkışmış bir çocuk olmaktan bıkmamdı.
Basit, yalın ve yine günümüz edebiyatına uygun dilde yazılmış bir kitaptı. 18 yaşındaki bir kızın, çekmek zorunda kaldığı zorluklar ve bunlarla başa çıkarken pes etmemesi, kitaptan çıkartılabilecek dersler arasında. Sadece içeriği bazı insanları rahatsız edebilir. Okunması gereken bir kitap gibi de değil zaten. Boş zamanlar için uygun.
Akıcı bir dille yazılmış öğretmen-öğrenci ilişkisi barındıran, çerezlik, zaman geçirmek için okunabilir, edebi bir şey beklenmemesi gereken, hızlı okunan ve bazı yerlerde sıksada güzel bir kitaptı.
Bu kitabi tuyaptan cok uygun bir fiyata almistim.Hakkinda cok fazla olumlu yorum gördüm.Okumasam olmazdı.Kitaba gelecrk olursam; güzeldi fakat havada kalan bazi seyler de vardi.Cok akıcı bir kitap hos vakit gecirmek icin okunabilir :)
Kitap fena değil ama benim beğenmediğim çok fazla yeri vardı. Olumsuz örnek teşkil edecek şeylerde. Nasıl desem betimleme anlatım idare eder ama sonu olsun konusu beni pek bağlamadı .

Yazarın biyografisi

Adı:
Leah Raeder
Unvan:
Roman Yazarı
Doğum:
6 Nisan 1982

Yazar istatistikleri

  • 35 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.