Giriş Yap

M. Rise

Yazar
8.6
2.549 Kişi
Tam adı
Mürvet Kıbrıslıgil
Unvan
Türk Yazar
Doğum
Türkiye, 26 Ağustos 1993
Yaşamı
26 Ağustos'ta doğan Mürvet Kıbrıslıgil, M.Rise mahlasını kullanarak 2015'ten beri çeşitli kurgular kaleme almaktadır. Çukurova Üniversitesinden mezun olan yazar, Adana'da yaşamaktadır. "AV" isimli fantastik bir serisi bulunan yazarın, "Sesini Duyur" dördüncü kitabı olup serinin ilk kitabıdır.

İncelemeler

Tümünü Gör
528 syf.
·
1/10 puan
Beğenmedim :( Okumadan önce ciddiye aldığım bir kitaptı. Ama hata etmişim. Çünkü fantastik kategorisinde diye anılmasına rağmen romantik vıcık vıcık bir bad boy kitabıydı. Araya bir intikam hikayesi ve birkaç büyülü yaratık eklemenin kitabı fantastik yapacağını zannetmişler galiba. Eğer liseli ergen aşkı okumak istiyorsanız buyrun alın ama amacınız fantastik okumaksa önermem.
Av
8.3/10 · 2.008 okunma
·
4 yorumun tümünü gör
Reklam
368 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitap uzatılmadan çok güzel bir sonla bitmişti. Kitabı okurken heyecan, aşk , arzu , komedi ne ararsanız vardı. Bittiği zaman kafanız da hiç bir soru işareti kalmıyor ve kocaman gülümseme ile onlara veda ediyorsunuzzz. BU ATEŞLİLERRR FENA YAKIYOR DOSTUM... Bizim için bir son yoktu ama yine de rock masalımıza son bir cümle gerekiyorsa şunu söyleyebilirdik: Sonsuza kadar Ateşli yaşadılar.
Sesini Duyur - 2
8.6/10 · 333 okunma
528 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Herkese Merhaba... Bu gün size Av kitabı ile geldim. Okuduğum bir çok tür olsa da fantastik kitaplara ayrı bir zaafım var. Bir çok fantastik kitap okuduğum için yeni bir kitaba başlarken beklentim fazlasıyla yüksek oluyor. Bu kitap beklentimi fazlasıyla karşıladı. Oluşturulan fantastik dünya sizi öylesine kendine çekiyor ki kitabı elinizden bırakmak mümkün olmuyor. Kurt adamlar,  cadılar, orman memfleri ve daha birçok fantastik karakterin olduğu bu dünyaya hayran kalacaksınız. Fnatastik severlerle şiddetle tavsiyemdir. Gelelim konusuna; "Anabelle Jefferson annesi ve babası vefat etmiş, annesinin yakın arkadaşı Abigail ile yaşayan bir kızdır. Bir gün Abigail'in maddi durumunu kötüye gittiği için Hiddenfield kasabasında ailesinden kalan evde yaşamaya karar verirler. Anabelle en yakın arkadaşı Marcus'tan ayrılacağı için üzülse de durumu kabullenir. Bir süre sonra kasabada anormallikler olduğunu fark eden Anabelle fantastik bir dünyanın içine düştüğünü anlar. Şu zamana kadar sadece kitaplarda ve dizilerde okuduğu şeylerin gerçek olduğunu anlayan Anabelle dehşete düşer. Oysaki henüz olayların baş karakteri olduğundan habersizdir. Neler yaşanacak? Anabelle bu dünyaya uyum sağlayabilecek mi? İlk gördüğü andan beri etkilendiği Jay Sullivan hayatında nasıl bir yer edinecek? Peki ya Anabell'in güçleri? Öğrenmek isteyenlere keyifli okumalar dilerim..."
Av
8.3/10 · 2.008 okunma
1 yorumun tümünü gör
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48