1000Kitap Logosu
Mahmut Açıl
Mahmut Açıl
Mahmut Açıl

Mahmut Açıl

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.4
32 Kişi
135
Okunma
3
Beğeni
1.501
Gösterim
Unvan
Yazar ve akademisyen
Yaşamı
Ankara Gazi Üniversitesi (1987-1991) Edebiyat öğretmenliği mezunu olan Açıl, pek çok eğitim kurumunda idarecilik yapmış ve Beden Dili üzerine eğitimine devam etmiştir. Verdiği seminerler ile aranılan isim haline gelen Açıl, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde seminerler vermiştir. Pek çok radyo ve televizyon programına da katılan Açıl, akademik çalışmalarını Zirve Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde devam ettirmektedir.
sevilay
İnci Çiçeği Hz. Fatıma'yı inceledi.
208 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
İnci çiçeği. Seçilmiş bir babanın mütevazi evladı.Ah mütevazilik, sadeliğin pamuksu hafifliği... Ne kadar uzakta kaldınız bizden, aramıza ne kadar mesafeler girmiş farkına varmadan. Mutluluğu çok para kazanmak, daha rahat yaşamak olarak algılayan bizlere asıl mutluluğun, kanaat etmek, gözetilmesi gereken tek şeyin Allah'ın rızası olduğunu bir Nebinin kızından görmek daha etkileyici.
İnci Çiçeği Hz. Fatıma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Dilek MEYDAN
Hz. Fatımâ'ı inceledi.
216 syf.
·
Puan vermedi
Tevazu… tevazu… tevazu… Hz. Fatıma validemiz ise kısacık hayatı boyunca hep hüzün solumuş, hüzün yaşamıştır. Gözyaşları bir an olsun eksik olmamıştır o cennet karası gözlerinden. Yüreğindekileri süzüp gözlerinden insanlığın sinesine akıtmıştır..
Hz. Fatımâ
8.4/10
· 30 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Tuba yeniay
İnci Çiçeği Hz. Fatıma'yı inceledi.
208 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Peygamberimizin kızı "babasının annesi"nin hayatını, evliliğini , ahlakını bize örnek olacak sekilde anlatır bu kitap. Peygamberimizle olan baba kız ilişkisinin mükemmelliğini de gorebileceğimiz bu biyografik roman okumaya değer.
İnci Çiçeği Hz. Fatıma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3