Mahmut Kılıç

Mahmut Kılıç

Yazar
9.4/10
7 Kişi
·
26
Okunma
·
1
Beğeni
·
325
Gösterim
Kitaptaki olaylar şehrimd3 hatta yaşadığım yere yakın bir yerde geçiyor 28 şubatı ve arkasında ki olayları anlatan yazar muhafazakarların çektiği dertleri sıkıntıları hatta işkenceleri kaleme almış yakın geçmişiz hakkında bilinmesi gereken olaylara ışık tutmuş
.. Okunması gereken nadide bir eser
Vesselam
272 syf.
Okunulması gereken sürükleyici bir kitap ve olaylar zinciri sağlam bir şekilde kurulmuş ne yazık ki zamanında baş örtüsü gözüne batanları da konu almış ... Yer yer şu anki halimize hamd etmeyi hatırlatır tarzda ve kitabın ana karakteri Hafize hanımın mücahide ruhunu yansıtıyor...
272 syf.
·1 günde·6/10
Kitap öyle sürükleyici ki başladığım günde bitirdim. 28 şubat eziyetini sonuna kadar yaşamış olan bir aileyi anlatıyor. Çektikleri çileleri okuyunca gözlerinizdeki yaşları tutmanız mümkün olmuyor. Sabırla metanetle inandıkları davadan vazgeçmeyişleri ve bunun uğruna birçok şeyden vazgeçip zalimlerin zulümlerine maruz kalmalarına rağmen bu kutlu direnişten bir an bile taviz vermemeleri hepimize örnek olmalı.
272 syf.
·10/10
Bir trajedi, bir ana , bir dava , bir dost , bir baba ve bir kaç evlat hepsi zulme baş kaldırdılar. Kutlu dava yolunda sürgün edildiler onlar Allah yolunda sürgün edilmenin bir hicret olduğunun farkındaydılar tarihlerden 28 şubat.. .
272 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Gerçekler yaşanmış geçmiş dönem olayları.. İnsanların yaptığı ayrımlar ve sebep olduğu sonuçlar...aslında değişik bir kitap 18 şubat süreci ve maalesef yaşanmış olaylar..

Yazarın biyografisi

Adı:
Mahmut Kılıç
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 26 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.