Marci Shimof

Marci Shimof

Yazar
7.7/10
68 Kişi
·
508
Okunma
·
1
Beğeni
·
379
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
248 syf.
Hikayelerin belirli başlı bir anlamları yok, sonunu bir yere getiremediğiniz çok fazla duygu sömürüsünden oluşuyor. Sonu iyi biten türk filmi tadında .. Tüm serilerini bir değişiklik bulabilir miyim diye okumuştum.. Ama diğer serileri de aynı...
250 syf.
·Beğendi·10/10
çocukluktan erişkenliğe geçerken okuduğum ve tüm çocuklarında okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap. insanlara ve hayata bakış açımı etkileyen kitaplardan.
250 syf.
·10/10
Ergenlik birey olma yolundaki ilk adım, gerçeklerle yüzleşmeye başlarken çıkılan ilk yoldur. O yolda ve adımlarımda beni aydınlatan, değer kavramlarımı oluşturmamı sağlayan mükemmel ötesi bir yapıt :)
248 syf.
·Puan vermedi
Seneler önce okuduğum bir kitaptı. Bu zamana kadar aklımda yer etmeyi başarabilmiş eser. Dili oldukça akıcı ama öyküler çok duygu yüklü.
250 syf.
·Puan vermedi
Çok küçükken okuduğum kitaplardan biriydi... İçindeki hikayeler adeta içinizi ısıtıyor. Bir sonraki hikayede sizi neler bekliyor merakı ile kitabı hızlıca bitiriyorsunuz.
250 syf.
·Beğendi·10/10
Gerçekten yürek ısıtan hatta gözlerden akıtan bir kitap... Kısa hikayelerden oluşan ve her hikayede sevgiden bahseden, ince düşünceli insanların da olabileceğini vurgulayan, sevgilerinizi ve sizi sevenleri önemsemedi size tekrar hatırlatacak bir kitap...
248 syf.
·Puan vermedi
Diğer Tavuk Suyuna Çorbalar kitaplarındaki gibi kısa ve yaşanmış keyifli, kadınların ağzından kaleme alınmış öykülerden oluşuyor.Kısa kısa olduğu için sıkılmıyorsunuz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Marci Shimof
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 508 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 71 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları