1000Kitap Logosu
Jack Canfield

Jack Canfield

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.6
543 Kişi
3.655
Okunma
48
Beğeni
4.289
Gösterim
Unvan
Amerikan Motivasyonel Konuşmacı ve Yazar
Doğum
1944
Yaşamı
Amerikalı motivasyonel konuşmacı ve yazardır. O çok 40'tan fazla dile çevrilen Tavuk Suyuna Çorba kitabıyla bilinmektedir.
EK
Tavuk Suyuna Çorba - Kalbini Aç ve Ruhunu Uyandır'ı inceledi.
288 syf.
·
7/10 puan
"İyi ebeveynler çocuklarına hem kök verir hem de kanat. Kökler onlara evlerinin yolunu gösterir, kanatlar ise öğrendiklerini tecrübe etmek için uçup gidebilmelerini sağlar." "Geriye doğru bir adım atarak her şeye daha geniş bir açıdan bakabilir ve 'o kadar da kötü değil' deme fırsatını yakalayabilirsiniz." Bu kitabı okuyan Profesör Sidney'in de söylediği gibi "....Hikayeler, ayda yürümek kadar anlık ve gelip geçici, piramitler kadar sağlam ve kalıcı." İçerisinde bir sürü öykü barındıran bu kitap tam da prf. söylediği gibi. Sizi yormadan güzel zaman geçirebileceğiniz bir kitap :)
4
Nurcan Akarsu Varşak
Odaklanmanın Gücü'ü inceledi.
432 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Bu kitap ölmeden önce okunması gereken bir kitap kesinlikle. Hatta daha erken okumalıymışım hissi uyandırıyor. Bugünü ve geleceği planlarken ya da kendinize ait bir girişimcilik yolu belirlerken karşılaşacağınız durumlar ve çözüm yollarını akıcı bir dille sunan bitmesini istemeyeceğiniz bir kitap. Açıkçası benim zorlandığım noktalarda en büyük rehberim oldu. Umarım sizde bu kitabı okuyup rotanızı belirlersiniz.
Odaklanmanın Gücü
Okuyacaklarıma Ekle
3