Mark Miller

Mark Miller

8.5/10
8 Kişi
·
14
Okunma
·
1
Beğeni
·
270
Gösterim
Adı:
Mark Miller
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
normal şartlarda superman'e öyle aşırı bir hayranlığım yok. ama m. miller öyle bir hikaye yazmış ki okumamak elde değil. çizimlerde güzel olunca. red son'a hayran olmamak elde değil. süperman'i stalinle aynı karede görmek çok ilginç.
Çizgiler harika. Mizahı çok sağlam. Çok eğlenerek okudum bir yandan çizimlerin detaylarına epey bakındım. Hikayesi de oldukça yaratıcıydı.
Blanchard'ın Liderlik anlamında görüşleri çok evrensel, her kültür için uygulanabilir gözüküyor. Kitapta da 5 ana alanda ele almış, hikayeleştirip, lider olmayan bir yöneticinin, liderleşmesine odaklanmış. Tek ve en önemli eksik yanı, ele alınan yöneticinin gerçekten kabiliyetsiz oluşu, bir anda algıları açılıp bu denli düzelme yaşamayacağı çok açık. Yani hikaye anlatımındaki ustalık ayrı, kişisel gelişimi anlatmak ayrı bir hüner bana göre. İkisi bir araya çok zor geliyor.
Gerçekten çok iyiydi. Özellikle de o son gerçekten efsaneydi. Çok beğendim. Şimdiye kadar okuduğum en iyi Superman hikayelerinden biriydi. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mark Miller
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 14 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.