Merve Polat

Merve Polat

Tasarımcı
8.2/10
52 Kişi
·
209
Okunma
·
0
Beğeni
·
56
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
448 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Sevgili Tuğba abla ağlıyorum mutlu musun?
Bu soruyla başlamak istiyorum çünkü boşluğa düştüm. Üç günde okudum ama ben mi okudum yoksa o mu beni okudu bilmiyorum.
Yazın iki kitabi birlikte okuduktan sonra reading slumpa girmiş günlerce kitap okumamıștım. Bu kitap ef sa ne bir kitaptı.
Amber beni bitirdi. Sevgili Nilüfer ablacığımın kitabın son sayfalarına koyduğu çizimler çok çok güzeldi.
Tuğba ablacığımın kalemi çok çok güzeldi. Duyduğuma göre İtalyan Ateşi'nin dosyası da final okuduktan sonra Ephesusa teslim edilecekti.
Canım James, gözlerimin önünde acı çekti. Beren her acı çektiğinde, o kadar kötü oldu ki James ben üzüldüm.
Sofia boyun posun yere batsın inşallah. Spoiler vermek istemediğim için susuyorum ve ağlamaya gidiyorum.
Burdan Ephesus'a sesleniyorum seni her gün bunalttıgım, Amberin kapağını paylaştığın fotoğrafa hunharca attığım yorumdan sonra beni engellemediğin için çok teşekkür ederimdkdkfkdk. Tuğba abla sanada teşekkür ederim seninde çok boğdum yapacak bir şey yok.
Kitabı almak isteyen imkanı varsa üç kitabı birden alsınlar. Okuyanlar beni anlar. <3
448 syf.
·5 günde·Beğendi
Lacivert - Amber
Dolu dolu yaşatıyorsun T. Y. Mazer hayal gücüne hayranım. Bilim kurguyu Türkle harmanlamak muazzam bir hava katmış. Tek kelimeyle muazzam... Şunu da dile getirmeden geçemeyeceğim hepsi mükemmeldi ama 2. Kitapta ki atak beni benden aldı. Okuyan herkesin elinde dilinde bence cidden okurların bir eline düşmesi gerekir. Herkese keyifli okumalar
448 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Seride bütün kitaplar benim için eş değerdi diyebilirim. Serinin bitmesine açıkçası üzüldüm çünkü çok kolay okunuyor ve su gibi akıyordu. Sevdiğim karakterlerse ilk kitapta olmamasına rağmen sonradan fazlasıyla oldu. Yazarın fazlasıyla eksiklerini olduğunu düşünüyorum. Yazma tarzı ve bulduğu erkek karakterler oldukça güzel olmasına rağmen, kadın karakterler, konu bağlama, mümkünatı olmayan durumlar, aşırı aşk ve herkesin ana karakterimize göz dikmesi ve kızın başına gelmeyenin kalmaması kitabın eksi yönleriydi. Bu kitabın bitiminde beni en çok üzen artık James ve Mike'tan ayrılıyor olmak olacak galiba...
448 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Mükemmel bir final kitabıydı.

Her şey yerli yerine oturtulmuş, olaylar, olaylar ve Lacivert. James öylesine harikaydı ki, ona üzülsem mi yoksa tekrar tekrar bayılsam mı bilemedim. Beren aynı Beren’di. İstisnalar yüzünden ona kızmadım.

Fakat son çok güzeldi. Bir an açıp ciddi ciddi son mu diye diğer kitaplara baktım. İlkini hiç beğenmediğim bir kitaba böyle şeyler yapmak pek benlik olmasa da, bütün tabularımı yıktı, geçti. Özleyeceğim, bir kaç yıl sonra tekrar okuyacağım serilerden olacak.

Lakin ne anlatsam spoiler olur. O yüzden puanımı verip susuyorum. Keyifle okuyun, hepinize iyi günler.

5/5
448 syf.
·4 günde·9/10
Kitap bitince bi hüzün gelir çöker ya o dünya bitti artık diye üzülür insan. Gerçekten öyle oldum çünkü sadece kitap değil seride bitmiş oluyordu. Bir daha edepsiz laciverti okuyamayacak olmak çok üzdü. Yazarın notunda bi umut da verdi. Mike ve sinem için kitap olacakmış. Bunu okuyunca bu dünyadan tamamen kopmayacak olmak bi miktar mutlu etti ama hala jamese veda etmek çok zor. Son olarak elizabeth in ölümü baya üzdü beni ya. Laciverti Bereni yani Allen ailesini çok özleyeceğim. Kafama bi yer yakıldı bir de. Jamesin asıl soyadı hunter değil miydi James Hunter. O soyadını kullanırlar diye düşünmüştüm ama ondan hiç bahsedilmeden Allen oldular tamamen. Bir şey daha var keşke jamesin ailesiyle kiz kardeşiyle de gorusselerdi çok isterdim. O kısım açık kaldı.
448 syf.
·6/10
Kitap genel hatlarıyla güzeldi fakat 2 kitapla bitebilirdi bence 3.kitabı yazmak için yazmış kesinlikle kötü demiyorum ama 3.kitap biraz tekrar olmuş yazarın kalemi akıcı hiç sıkıcı değil akıp gidiyor akıcılığından bence tekrarı biraz kapatmış
448 syf.
·Beğendi·10/10
Serinin son kitabıydı ve diğer iki kitabı kadar güzel ve akıcıydı. Yazar her ne kadar biraz da okuyucuyu merak ettirmek ve diğer kitaba teşvik etmek amacıyla ilk iki kitabın sonunu pek güzel bitirmemiş olsa da son kitapta final oldukça güzel bitti. Özellikle ana karakterlerden biri olan Lacivert'in başka bir ana karakter olan Beren'e birçok farklı dilde ruhumun sahibi demesi aşırı hoşuma gitmişti. Alacaklara tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 209 okur okudu.
  • 8 okur okuyor.
  • 105 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.