Michael Newton

Michael NewtonRuhların Yolculuğu yazarı
Yazar
8.3/10
121 Kişi
450
Okunma
47
Beğeni
6,3bin
Görüntülenme

Hakkında

Amerikalı psikolog ve hipnoterapist Dr. Michael Newton "Hayatlar Arası Hayat" adını verdiği terapi çalışmasını 30 yılı aşkın bir süre boyunca yaparak binlerce insanın en derin ruhsal anılarına ulaşmasına önayak oldu. Ruhsal Regresyon olarak da adlandırılan bu terapi çalışmasının eğitimini Amerika'daki Ravenheartcenter'da Linda Backman'la tamamladı.
Unvan:
Amerikalı Hipnoterapist, Psikolog, Yazar
Doğum:
California, ABD, 9 Aralık 1931

Okurlar

47 okur beğendi.
450 okur okudu.
42 okur okuyor.
566 okur okuyacak.
15 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Tezahür
Vedalaşırken onun hayatın kaynağıyla ilgili son bildirimlerini düşünüyordum. Eski İran'da Sufilerin şöyle bir deyişi vardır: Eğer yaratıcı, mutlak iyiliği ve dolayısıyla mutlak güzelliği temsil ediyorsa, güzelliğin doğasında kendini göstermek vardır.
Hayattaki kişilerin duygusal travmaları zihinlerini öylesine kaplayabilir ki ruhlarla mantal iletişim kurma yetenekleri dumura uğrayabilir. Yeryüzünden yeni ayrılan bir ruh hayatta kalana teselli verecek bir yol bulduğu zaman genellikle tatmin olur ve bir an önce yeryüzünün astral planından uzaklaşmayı ister.
Reklam
Bana bakarken sanki dosdoğru içime baktığı hissine kapılmıştım.
"Ölüm karmakarışık bir farkındalığa sahip olduğunuz uzun bir uykunun ardından uyanmaya benziyor. Hissettiğiniz rahatlama ağladıktan sonra yaşadığınız rahatlama gibi, ama burada ağlamak yok."
Bazı birliktelikler uyumluluk ve ihtiyaçtan ibarettir
Öldükten sonra eşimi rahatlatmak için döndüğümde, bunu bir arkadaş ve bir eş olarak yapıyorum. Aslında aşık değiliz. O benim için çok yakın bir ruh eşiydi, ama ben onun için öyle değildim. Kendi bireysel güçlerimiz ve zayıflıklarımıza göre oynayan bu şeyler üzerinde çalışmak için bu ilişkiye ihtiyacımız vardı. Bu yüzden onun zihnine "Seni seviyorum," demem, çünkü bunun doğru olmadığını bilecektir. Böyle olunca da kendi ruh eşiyle benim ruhumu karşılaştırabilir. Bizim yaşam sözleşmemiz yapılır ve istediği buysa, kalbine başka birini almasını ben de isterim.
İlerleyen yaşamımda tekrar okumaya ihtiyaç duyduğum kitap
Ruhların Kaderi
Ruhların Kaderi
Sizin önyargılarınıza, inancınıza ya da kişisel felsefenize ters düşecek ifadelerde bulunacak olursam, lütfen size uygun düşenleri alın ve gerisini bir kenara bırakın.
Michael Newton
Michael Newton
Reklam
“İnsanlar köprü kuracakları yerde duvar ördükleri için yalnız kalırlar.”
Michael Newton
Michael Newton

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
490 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
261 günde okudu
Sonsuzluğa açılan kapı
Bir sosyal ağ üzerinde gezinirken, spiritüel konularla ilgili Shaman Dore'nin tavsiyesiyle tüm odağım bir kitaba yöneldi: Ruhların Yolculuğu. Bu kitap beni hayatımdaki en garip kitap arayışı macerasına yönlendirdi. Şehrimdeki tüm kitapları, ardından internet sitelerini aradım. Fakat nafileydi. Hatta kitabı aradığım gün içinde en sık
Ruhların Kaderi
Ruhların KaderiMichael Newton · Ruh ve Madde Yayınları · 2013111 okunma
356 syf.
·
Puan vermedi
Umarım ötealem kitapta bahsedildiği gibidir. Yazarın 29 kişiyi transa sokarak, önceki yaşamlarına, ruhlar alemine gitmesini okuyoruz kitapta. Hayatı boyunca binlerce vaka üzerinde çalışmış ve transtaki kişilerin gözlemlerinin benzer olmasından bahsediyor. Reenkarnasyon, karma yasası gözler önüne seriliyor, denekler aracılığıyla. Kitapta ölüm anı ve hemen sonrasının nasıl olacağı, kötü bir insansak ne muameleye maruz kalacağımız, ruhsal rehberimiz, yeniden bedenlenmeden önce hangi deneyimi neden yaşamak istediğimiz, fiziksel olarak tıbben tanısı koyulamayan hasarlarımızın önceki yaşamımızla bağlantısı, ruh dünyasında başka ruhlarla deneyimlerimiz için sözleşmemiz, belli bir ruh kümesinde olup tekamül için ne tür deneyimleri sececeğimize rehberimizle karar verme asamamız gibi birçok konuyu okuyabiliyoruz. Kitapta diğer alemle ilgili çok fazla ayrıntı ve detay var. Bu sistem bir tekamül yolu. Tekrar tekrar fiziki boyuta gelerek ruhumuzu olgunlaştırmaya çalışıyoruz ve evet bunu biz istiyoruz. Bence insanlar bazı düşüncelere sıkı sıkıya sarılıp farklı düşüncelere karşı at gözlüğü takmamalı.kitabı okursak bir şey kaybedeceğimizi düşünmüyorum aksine bu da bir fikir diyerek görüşlerimizi zenginleştirebiliriz. Sonuçta her ruh, sonunda kendi yolunu buluyor, öyle ya da böyle bir kaynak, sistem, ışık,Tanrı, Allah adına ne derseniz o var ve amaç ona yaklaşmak. Tüm inançlarda, yollarda, olduğu gibi reenkarnasyonda da yol iyi insan olarak tek kaynağa ulaşmak.
Ruhların Yolculuğu
Ruhların YolculuğuMichael Newton · RM-Bilyay · 2015281 okunma
356 syf.
·
Puan vermedi
Bendenlenme arası hayat dönemini tanımlayan en ilginç kitaplardan biri. Tüm algıları değiştirebilir… Dahası, cennet cehennem Araf gibi tanımlamaları da zihinde netleşiyor.
Ruhların Yolculuğu
Ruhların YolculuğuMichael Newton · RM-Bilyay · 2015281 okunma