Miray Karakaya

Miray Karakaya

Yazar
7.5/10
2 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
21
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
296 syf.
·4 günde·6/10
Azıcık spoiler olabilir sonra kızmayın ;)

Daha çok gençlere hitap eden bir Wattpad kitabıydı, karakterlerin yaşı 17 falandı, yazarın ilk kitabı sanırım, o nedenle kalemindeki acemilik oldukça göze çarpıyordu, aslında kalın bir kitabın kısa bir özeti gibi geldi bana, olaylar cok hızlı gelişti, ama kötü değildi, hatta farklı bir büyüsü vardı diyebilirim.

Aras, ilgisiz bir anneye ve öz oğlunu küçük yaştan itibaren tüm pis işlerinde kullanan bir babaya sahip, öyle ki babasından nefret ediyor ama bir şekilde onun kendisini kullanmasına da izin vermiş. Aras her ne kadar kötü, karanlık bir karakter gibi görünsede içinde bir yerlerde sevgiye aç vicdanlı genç bir adam var.

Yağmur'u hiç sevmedim, hareketleri çoğu zaman fevri ve çocukçaydı, Aras'ı anlayan biri gibi göründü, hep yanında yakınında oldu ama bence onu hiç anlamadı ve hiç hak etmedi..

Aras'ın Yağmur'un babasından alması gereken bir İntikamı vardı, daha çok babasının zorlamasıyla girdi bu intikam oyununa, amaç yağmur' kullanmak ve paçavra gibi kenara atmaktı, fakat işler hesapladığı gibi gitmedi, itiraf edeyim ben de bubhikayenin sonunu böyle tahmin etmemiştim.

Yukarıda demiştim ya yağmur hiçbir zaman Aras'ı tam olarak anlayamadı diye, finale doğru ne kadar haklı olduğumu anladım, özellikle finalde Arasın kıza yazdığı bir mektup vardı, tüm duygularını, pişmanlıklarını anlattığı, içini döktüğü bir mektuptu ve maalesef Yağmur o mektuba cevap vermek için çok geç kaldı.

Sevmedigim şeylerden bazıları, Aras'ın sürekli sigara içmesi, yan karakterlerin hikayelerine pek değinilmemesi ve tabi ki finali :(