Murat Özsan

Murat Özsan

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
48
Gösterim
Adı:
Murat Özsan
Unvan:
Yazar
"Fenerbahçe'm sen çok yaşaaaa! Canım feda olsun sanaaaa!..."
Stattaki çoğu Fenerbahçe formasıyla gelmiş kalabalığın heyecanını, gol pozisyonlarında üst üste yığılışlarını, eller arasında gerilen atkılarla söyledikleri marşları, tezahüratları ilgiyle izlerken, maçtan daha eğlenceli olduğunu düşünüyordum.Oturduğu koltukta durmadan kıpırdanan Fatih, arada kolumu dürterek "Atacağız, atacağız. Takım çok iyi," diyor.
Murat Özsan
Sayfa 55 - CİNİUS YAYINLARI
Hayatta en kötü şey nedir bilir misin, her şeyin en doğrusunu bildiğini sanmak. Onun karşısında yazgı bile çaresizdir.
Murat Özsan
Sayfa 86 - CİNİUS YAYINLARI
21 yaşındayım. Bazı duygular için genç, bazıları içinse gereğinden yaşlı, fakat kimseden daha istekli ya da cesur değilim. Anlayacağınız sıradan biriyim.
Aslında hepimizin kıramadığı kabukları yok mudur? Kabuğun içi kötü de olsa bildiğimiz, alıştığımız dünyadır. Dışarısı ise bilinmedik bir yer. Bilinmezlik tehlike demektir, tehlike de korkuyu getirir. O yüzden de kabuğumuzun ötesine adım atmaya cesaret edemeyiz.
-Herkesin, sınırlarını kendi çizme özgürlüğüne sahip olduğu bir hapishanesi vardır.
*Bazıları ömür boyu oradan çıkamıyor.
-Belki de çıkmak için yapmaları gereken sadece kapının kolunu çevirmektir.
İnsan neden felaketler kapısına dayanıncaya kadar hatalarını görmezden gelir ki? Geçmişe dönebilsem kararlarım daha farklı olurdu. Ama ya Tanrı kararları üstümüze zam gibi yapıştırıyorsa?..
Murat Özsan
Sayfa 7 - CİNİUS YAYINLARI
Herkesin birileriyle bitmek tükenmek bilmez bir hesaplaşması vardır. Bu aslında insan zihninin esas kavgayı önlemek veya ertelemek için bulduğu bir çözüm. Çünkü onu hallederse yöneleceği kişi kendisidir. Fakat insan kendisine yönelmedikçe de gerçeklerle yüzleşemez.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Murat Özsan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.