1000Kitap Logosu
Mustafa Tenker

Mustafa Tenker

Yazar
Derleyen
BEĞEN
TAKİP ET
7.7
87 Kişi
207
Okunma
15
Beğeni
3.113
Gösterim
Unvan
Şair,Yazar
Doğum
Konya, 1988
Yaşamı
“Bilinmek istemediğim için uzun süre şiirlerimi 'Şair Meşru' mahlasıyla yayımladım. Burdaki amacım hem çevre baskısının önüne geçmek hem de benden önce şiirlerim öne çıksındı. 10 yaşından beri kalemi hiç elden bırakmadım. Bu benim ilk eserimdir. Bana göre 'Hıçkıran Mürekkep' bir başlangıç ve yarım kalan diğer farklı tarzda kitaplara ön ayaktır. Bu kitabı tüm sevdiklerime ve sevmediklerime ithaf ediyorum” dedi. 1988 yılında Konya'nın Bozkır ilçesinde dünyaya gelen ve 2009 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dış Ticaret Bölümü'nden mezun olan yazar Mustafa Tenker'in kitabını tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.
Talat YALÇIN
Hür Mektep 2'i inceledi.
128 syf.
·
9/10 puan
Hür Mektep
Eserin yazarlarından birisi olarak harika bir çalışma olduğunu belirtmek istiyorum. Eserimizde onlarca duygu, fikir ve anlatımla çokça öyküler var. Kütüphanelerinizde olması gereken eserler arasında yer almalı. Seri hâlde çıkan "Hür Mektep" dizimiz devam edecek, bu nedenle keyifle takip edebileceginiz bir eser diye düşünüyorum.
Hür Mektep 2
9.0/10
· 2 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
5
serap genç
Sütlü Kahve'yi inceledi.
480 syf.
·
11 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Hayatta her zaman hediyeler güzellikler beklememeli insan ,her şeyin bir bedeli vardır.kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.kitabı alın ama yazarıyla da tanışın...
Sütlü Kahve
7.6/10
· 113 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
5