Nazlı Tüzüner Tokan

Nazlı Tüzüner Tokan

Çevirmen
0.0/10
0 Kişi
·
18
Okunma
·
0
Beğeni
·
3
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
408 syf.
Deliliğin Kıyısında "Konu bulamadım "Dr. Jekyll ve Mr. Hyde’dan esinlendim." serinin ikinci kitabı. Bu şekilde devam edeceğini sanıyorum ama üçüncü kitabı da almış bulundum. Başarılı olduğunu düşünmüyorum.

O kadar fazla yazım hatası var ki... İmla hataları, anlatım bozuklukları ve dilbilgisi bozukluklarıyla dolu bir kitap okumanın ya da okumaya çalışmanın hiç keyifli bir yanı yok.

"Yeni bir konu bulamadım başkasının kitabından esinlendim" diyeyim bakalım elimizden ne gelecek tarzında yazılmış, benim açımdan tamamen para ve zaman kaybına sebep olan başarısız bir kitap.
288 syf.
·7/10
Kiera Cass bir mit olan sireni bildiğimiz sığ takımdan çıkarmış. Bu yüzden bir mitin klasik kurallarında ayrılmak güzel hissettiriyor. Okurken aşkı hissettirmesi de bir o kadar güzel bir detay.
Konusuna gelirsek Kahlen ailesi ile yaptığı gemi yolculuğu sırasında hayatının 100 yılını ve sesini okyanusa adaması şartıyla hayatta kaldı. Tabi bunun için yükümlülükleri vardı ve bunu yapmak onda tarifi zor bir suçluluk bırakıyordu. Kız kardeşlerinin aksine Kahlen oldukça itaatkar, eski kafalı ve aşka özlem doluydu. O aşkı hala 20 yılı kalan siren hayatında tanıdı. Akinli farklıydı ve Kahlen konuşmasa bile harika bir sohbeti devam ettirebiliyorlardi. Ta ki aşkı ona zarar verecek hale gelene kadar bu devam etti. Ama bir tesadüf eseri aylar sonra yine karşılaştılar. Akinli ve kahlen öyle bağlanmışlardı ki birbirleri dışında onları kurtarabilecek bir şey yoktu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nazlı Tüzüner Tokan

Yazar istatistikleri

  • 18 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 22 okur okuyacak.