Niall Williams

Niall Williams

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
429
Gösterim
Adı:
Niall Williams
Unvan:
İrlandalı Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda, 1958
Olayların düzenini bir kere anladın mı, derdi William Coughlan, kaygılanmana gerek kalmaz.
Niall Williams
Sayfa 247 - Can Yayınları
gerçeğin ve beklentinin, şimdiki zamanın ve geleceğin dile getirilişi, tek bir seste Aşk’ın üç harfinde birbirine karışmıştı.
Niall Williams
Sayfa 299 - Can Yayınları
"...İnsanlar dikişsiz, pürüzsüz yaratıklar değiller, çözülmeyen kısımları vardır ve onlara ne kadar yakından bakarsanız, o kadar gizemli gelmeye başlarlar."
"Umutla yaşamak zordur. Umutla yaşayanlar zayıflar ve yorulur. Umut insanın içini kemirir. Sürekli gelecekte yaşarsınız. Gelecekte her şey daha iyidir, daha iyi hissedeceğinizi umarsınız ve uyandığınızda uyurken biri damla damla canınızı tüketmiş gibi hissetmezsiniz."
312 syf.
·3 günde·Beğendi·Puan vermedi
William Couglan, Tanrı’dan bir işaret geldiğini düşünerek işi gücü bırakıp resim yapmaya başlar. Zaman zaman evden uzaklaşıp aylarca gelmez. Maddi sıkıntılara daha fazla dayanamayan karısının intihar etmesiyle işler daha da kötüye gider. William Couglan’ın evde çıkan bir yangınla ölmesi ile oğlu Nicolas Couglan babasından kalan tek resmin peşine düşer ve bir adada yaşayan ve talihsizliklerle haşır neşir olan Muiris Gore ve ailesi ile karşılaşması gösterdiği mucizeler ve tutulduğu kara sevda çevresinde gelişen olaylar. Değişik güzel bir hikaye film seyreder gibi okudum.
438 syf.
·13 günde·Puan vermedi
Kitap cok karısık bi anlatıma sahip, bu da uzaklastırıyor insanı kitaptan. Sürekli farklı konulara gecisler yapılıyor. Sadece güzel cümleler bulmak mümkün yoksa herhangi bi olay örgüsü yok

Yazarın biyografisi

Adı:
Niall Williams
Unvan:
İrlandalı Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda, 1958

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 10 okur okuyacak.