Pantha Nirvano

Pantha Nirvano

YazarÇevirmenEditör
7.4/10
11 Kişi
·
48
Okunma
·
0
Beğeni
·
5
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
168 syf.
·12 günde·8/10
Kitap roman gibi gözükse de aynı zamanda kişisel gelişim kitabı. Hayatımıza yön vermek ve hayatta bir yerlere gelmek için tavsiyeler içeriyor. Kahraman başından geçenleri konu konu anlatarak her konunun sonunda verilmek istenen mesajı veriyor. Konuların geçişlerinde tam bir bütünlük olmasa da genel bir bütünlük var. Kitabın hoşuma giden bir tarafı şu oldu: 150 sayfasında neler yapmamız gerektiği anlatılıyor, son 10 sayfasında kahramanın kendisinin yaptığı hataları söyleyerek neleri yapmamamız gerektiğinden bahsediyor.
184 syf.
·6 günde·5/10
Edebi yönü zayıf olmasına rağmen, diğer birçok kişisel gelişim kitaplarına göre daha öğretici olduğu noktalar vardı. Yazarın vermek istediği mesajları bir kurgu içerisinde vermesinin bu noktada etkisi olduğunu düşünüyorum. Zira ders kitabı niteliğinde yazılan gelişim kitaplarını açıkçası pek okuyamıyorum. Çok beklentiye girilmeden, hafiflemek adına okunabilecek bir kitap.
168 syf.
·Beğendi·10/10
"Benim adım Toyotomi Hideyoshi ve bugün ben, tüm Japonya'nın hükümdarı, gücün kati zirvesine ulaşmayı başarmış ilk köylüyüm.

Çok satanlar arasında değil malesef pekte bilinmiyor bu kitap her daim yanınızda taşınması gereken bir kitap bir sözlük bir rehber.

Yazarın biyografisi

Adı:
Pantha Nirvano
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 48 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.