Rollo Tomassi

Rollo Tomassi

Yazar
9.3/10
4 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
116
Gösterim
The definition of Power is not financial success, status or influence over others, but the degree to which we have control over our own lives.
Real Power is the degree to which a person has control over their own circumstances. Real Power is the degree to which we actually control the directions of our lives.When we allow our thinking, our personality disorders and our mental schemas, combined with their accompanying behaviors, to determine the course of our decisions, we relinquish Real Power.
300 syf.
·Beğendi·10/10
Bir erkek için ömür boyu baş ucunda olması gereken bir baş yapıt. Alfa erkeği misiniz beta erkeği mi ? Kadınlar gerçekten güçlü spermin peşinden mi gider ? Bir erkek nerede kaybeder ? Bizi hayvansal dürtüler mi yönetiyor ? Dünyanın tek odağı güçlü gen aktarımı mı ? Bir kadın olmayan bir adama karşı zayıf sperm olarak gördüğü adamı terkedip olmayan bir adamı bekleme riskini tercih edebilir mi ? Neden uzun boylu kadınlar kısa boylu erkeklerle birlikte olmazlar ? Bu tarzdaki her sorunun cevabı bu eşsiz baş yapıtta. Yıllardır süregelen kadınlar ne ister sorusuna inat “hangi erkeksin ?” sorusunun cevabını sorgulatan kitap. Belirli periyodlarda mutlaka okunmalı. Rollo Tomassi’ye sonsuz teşekkürler..

Not: Eserin “Türkçe” versiyonu ( net ortamında çevirilmiş hali ) için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.