Seçim Seziş

Seçim Seziş

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
17
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
250 syf.
·Beğendi·10/10
#anilardandauzak iki eski dostun ,iki kadının yıllar sonra karşılaşmalarıyla birlikte , birbirlerine umut,destek olmalarını anlatan bir roman....ne yazık ki kadın olmak çok zor....ve bu iki kadının zorluklara karşı verdikleri mücadele ,kendileri ve kızları için güzel bir gelecek kurmak için çaba sarfetmeleri öte yandan geçmişleri ile yüzleşmeleri ve en önemlisi yazarın sade ve akıcı anlatımıyla birlikte duygu yüklü çok güzel bir kitap okudum....Yeniden Doğuşun hikayesi diyebilirim bu kitap için....Sevgi ,dostluk ve birazda polisiye ile birlikte güzel bir şekilde harmanlanmis ve okumanızı bekliyor ,benden demesi ...
240 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Seçim Seziş’in “Anılardan da Uzak” eseri olanca hızıyla sona erdi. Başlangıçta iki Kadın’ın geçmişte erteledikleri hayatlarını alma mücadeleleri, uzun ve büyük bir dostluğun hikayesi derken; son çeyrekte, bir soruşturmanın içinde buluyorsunuz kendinizi. Zaten bir insanın başka bir insana yaptıkları/yapabildiklerini dahi sindiremediğiniz bir dönemde, tüm hayata sitem ettiğiniz bir süreçteyken hatta yanı başınızdakini bile tanımadığınızı düşündüğünüz bir anda, aşkı bulmak tabii ki korkutucu olacaktır.
Hayat yaşarken başka tavsiye verirken başka;
“Hadi, ne duruyorsun?”
“Neyi bekliyorsun?”
“Dokun!”
“Düşünme!”
“Çeksene kokusunu içine!” deseniz de yoğurdu bire bin üflediğiniz bir anda karşılaşmak en kötüsü. Aşk olur, güzel de olur ama asıl ayakta kalmak önemli olan. Sen ayakta değilsen aşk var/yok, çocuğun ne der/demez pek önemli olmuyor.
Bu dram, aşk ve macerayı bizimle paylaştığı için teşekkür ederim; yüreğinize sağlık Seçim Hanım…

Yazarın biyografisi

Adı:
Seçim Seziş
Unvan:
Şair
Doğum:
Adana

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.