Sergei Aleksandrovich Nilus

Sergei Aleksandrovich Nilus

Yazar
8.0/10
7 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
49
Gösterim
Adı:
Sergei Aleksandrovich Nilus
Yahudi, yahudi olmayan her türlü plana karşıdır. Monarşi karşıtı olarak cumhuriyetçinin yanındadır, cumhuriyet karşıtı olarak sosyalistin yanındadır ve sosyalizm karşıtı olarak bolşevikler'in saflarındadır.
'Hürriyet, eşitlik, kardeşlik' sözcüklerini çok eski zamanlarda, halk kitleleri arasında ilk bağıranlar bizlerdik. Bu sözcükler o günlerden bu yana dünyanın her tarafında, bu yeme takılan bu papağanlar tarafından tekrar edildi. Ve bunlar sayesinde, önceki zamanlarda, halkın baskısına karşın çok iyi muhafaza edilmiş olan 'dünya refahı' ve 'gerçek bireysel özgürlük' fikirleri her tarafa taşındı. Yahudi olmayanların, sözüm ona zeki bireyleri ve bilginleri bu sözlerin içindeki gerçek anlamları çıkaramadılar, birbirleriyle olan ilişkilerindeki ve manaları arasındaki çelişkilere dikkat etmediler, doğada hiç bir şekilde eşitlik olmadığını, hiçbir şekilde özgürlük olamayacağını, doğanın bizzat kendisinin zekayı, karakteri ve yeteneği farklı yarattığını görmediler.
Yahudi olmayanların sanayisini tamamen çökertmek için,aralarında geliştirdiğimiz "lüks"ü spekülasyonun yardımına çağıracağız. Çünkü lükse olan hırslı talepleri,her şeylerini yutup bitirecektir.İşçi ücretlerini arttıracağız, ancak bu, işçilere hiçbir yarar sağlamayacak. Çünkü aynı zamanda, temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını da arttıracağız ve bunun sebebinin tarım ve hayvancılıktaki gerileme olduğunu iddia edeceğiz.
304 syf.
·15 günde·Beğendi·10/10
Yüzyıl önce yazılan protokolleri detaylı şekilde incelediğinizde günümüzde bir çoğunun gerçekleştiğini hayretler içinde göreceksiniz.Herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap.
304 syf.
·Puan vermedi
Bu kitap her ne kadar inkar edilse de, bu günlerde dünyanın ve ülkemizin yaşadıkları ile örtüşüyor.
Hele Filistin topraklarında yaşanan vahşeti gördükçe, dünyanın sesiz kalışını izledikçe bu protokollerin yalan olması imkansız.
İnce elenmiş, ince düşünülmüş sistematik bir düzen yaratılıyor.
Kitabın bir yerinde; Gerekirse herkesi satın almaktan, susturmaktan söz edilir.
Bırakın bilim adamlarını, siyasetcileri, yazarları vs vs çocuklarının eğitmenine kadar ele geçirmekten bahsediliyor.
YANİ HERKES YAHUDİLERİN KÖPEĞİ OLACAKTIR KİTABIN ANA KONUSU (PROTOKOLLERİN) BU.
304 syf.
·Beğendi·10/10
genel olarak gizli kulüpçülük ve lobicilikler sayesinde, dünyayı yönetmeye çalışan siyonist çetesinin toplantılarından alınmış notlardan oluşuyor.

bu notlar 1900'lerin hemen öncesinde bir şekilde keşfedilince epey hayal kırıklığı ve kavgalar olmuş.

kitabın ilk yazılışı da 1900'lerin başlarında gerçekleşiyor. tabi basıma kadar yahudi lobilerinin ağır baskısı ve engellemelerle karşılaşılmış. abd ve avrupa'da bir şekilde yayılmış.

karşımızda küstah, kibirli ve despot bir düşman var. kendilerinin tanrı tarafından verilen yüksek zeka sayesinde tanrı tarafından görevlendirilmiş olduklarını zannediyorlar.

amaçları mevcut tüm ülkeleri yıkmak, dünyayı tek başlarına yönetmek, tanrının sözde dünyayı tek başına yönetmesi için yarattığı yahudilerin hakim olduğu tek bir dünya imparatorluğu kurmak.

tabi burada önemli olan, diğerlerinin ne olacağı. bu hainlerin bizimle ilgili tek planları var. o da kendilerinden olmayan herkesi köleleri yapmak.

bunun için küresel çapta komplolar, hileler, her türlü dalavere, şantaj, montaj, cinayet gibi akla gelebilecek her türlü melaneti kullanıyorlar. özellikle hıristiyanlardan aşırı nefret ediyorlar ama yaptıkları arasında yahudilerin arapça ve islami ilimleri öğrenip müslümanların arasına islam alimi kılıfıyla sızması gibi hileler de var.

kitapta yahudilerin yılbaşında yaptıkları sapıkça ve salakça yeminlerden de bahsedilmiş. elemanlar belli sözde kutsal günlerde toplanıp, "bu yıl goylara karşı konuşacağım tüm yalanlar, tüm hileler günah değildir" gibi tuhaf dualar ediyorlar.

kural olarak eğer yahudiler kötü durumdaysa demokrasi, insan hakları, üstün erdemler ve hatta antisemitizm gibi konuları gündeme getirecekler, ama kendileri üstün konumda oldukları zaman bu erdemlere uymayacaklar.

bir yahudi yahudi olmayan [goy] birine karşı asla sorumlu değildir. yahudi olmayanlara karşı her türlü kötülük yalan dolan yapılabilir. yahudiler ancak haksız bile olsa yahudi kardeşlerine yardım ederler. zira yahudi olmayan bir (goy) kölenin, bir yahudiye karşı haklı olması asla mümkün değildir.

onlara göre seçilmiş yahudi üstün ırkı efendi olacak, diğer tüm insanlar ise köle olacak ve bizlerin kaderleri bu sözde üstün ve sözde aşırı zeki yahudi ırkının mermahetine ait olacaktır.

yahudilerin okullarda dahi çocuklara diğer insanları köleleştirmeyi öğrettiklerini artık herkes biliyor. bu siyonist alçak sürüsünün kitaplarında da zaten böyle şeyler çokça.

şimdi bizler genel olarak bu bir kısım azgın yahudileri kötülerken bebek katili, canavar falan diyoruz ya! hah işte, bu söylemler aslında onların kibirlerini okşuyor. yani adamların inanç sistemi bu ve biz onları kötülemeye çalışırken aslında övmüş oluyoruz.

zaten kurmayı düşündükleri dünya krallığının despot ve zalim olacağını protokollerinde dile getirmişler.

kitabın 100 yıl önce yazılmasını dikkate alıp günümüzdeki olaylara dikkatlice bakarsak kitaptakilerin tam olarak doğru olduğunu görebiliyoruz.

bu elebaşı domuzlar sırf kendilerinden olmadığımız için bizlerden nefret ediyorlar. kurdukları planlarla devletlerimizi, eğitimlerimizi, sağlığımızı, topraklarımızı ele geçirmeye çalışıyorlar.

aramıza fitneler sokuyor, insanları boş şeylerle oyalamak, bunlar hakkında, küresel sistem hakkında düşünmemek için kültür, spor gibi faaliyetler düzenliyorlar.

dahası darvinizim, marksizm, niçeizm gibi fikir akımlarını, sözde köleleri arasında ayrılıklar çıkarmak, kölelerinin boş fikirlerle vakit öldürmesini sağlamak için ürettiklerini söylüyorlar.

sizlere darvinizm yalanını öğütlerken kendileri ise tanrı tarafından yaratıldıklarıını bozuk imanla da olsa kabul ediyorlar.

karşılarındaki en büyük engellerden biri olarak toprak sahiplerini görüyorlar. zira toprak sahibi olmak kendilerinden bağımsız olmak anlamına geleceği için özellikle toprak konusuna büyük önem vermişler. çeşitli komplolarla yasalar çıkartıp toprakları ele geçiremedikleri durumlarda çiftçi kredilerinde hilelere başvuruyorlar.

sanırım tüm bunlar yahudilerin firavun'un zulmü altında 100 yıl boyunca köle olarak yaşaması sonucu, karakterlerine yerleşen kölelik psikolojisinden kaynaklanıyor.

sonuç olarak, dünyadaki hemen her türlü melanette parmağı olduğunu söyleyen ve kendine aşırı güvenen, bununla birlikte kibirli, despot, yalancı, sahtekar, hain, zalim, çocuk katili ve cani olmaktan gurur duyan alçak ve sapık bir toplulukla karşı karşıyayız.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sergei Aleksandrovich Nilus

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.